Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja novih clanova <- ovdje

+157
Prpa
Bonsay
Ivan Jovanonov
cmdgeneralmarka
Darcus
interwal
Giuseppe Farabutto
robertomaric
CopyPaste071
flapo
The_K
Cofa River
TeraBajt
Torcida SucidaR
Petlan
Logaros
Tin Ujevic
senco_panza
Ivan Sokol
Arfon
bojnik101
City Fan
Marko Ivica
Bojnik
nobus
Cibaca Boy
tomsiro
IVAN RADMAN
Koprivnica
staklar
The_Fico
elessar1977
Traktor Tom
12345
Aston01
ranko_6
direktor
David Kordić
aquasonic
Croatson
Don Perignon
ultragudra
Alen Mislivecek
jean54
ex_cali70
brahle
malosanmaka
mojsije88
brane21
striko strikic
Luka Rotterdam
dux
Wizl
Sniper Wolf
d0nX
Selector
ratrak
megica
kotoripcan
brusjr
Zeba
Darksider
dakyk1
Pixa123
zedd1337
goran20
Domagoj Soldo
zubix
gluPan
Ante Sunara
qertz
Child Of Decadence
Agramer
Djuka
Gen_Ptah
Necto
Strahimir Horvat
flem
ara_jug2
papirlova
Josip Josipovic
Teo222
mtk-cro
osijek009
Nizzde
ZorroCRO
David K
mogwaiii
Genius kid
cocolo008
Coffe
Damijan
john_rambo
TiM Dream
Tomislav
imekojesepamti
Mario Kamenjak
Kvesko
JuniorSoprano
Igor
Generic
raversONdope
John Vorsha
Kresimirus
Sleepwalker
Drzavljanin_x
dominik_sk
Grgo
Sucko
Lukok
vatrenioo5
webstartm
split1700
Croatian_Luka
Hrvat i pol
Grego Rokin
nini9
Jozek
PAAAAAP
LLuX
plominjan
Red Nix
Azrael
purger
IvanN
Igsy
DR-man
zupnik
Blaster32
Barufa
letodred
Antun
maronaldo
Stripy
leshinari
Mario P
rocker-ma
Tohkon
Eustahije Brzic
Pepo Lover
Dado Shimke
Politicar
IvanGoodOne
bbb_kambelovac
Mastif
danijel
mskero
BorKan
Antimon
Max Payne
HrvojeZ
fredrikstadt
dSoKre
Sumski
Prle
Zemlja
Roby Petric
161 posters

Stranica 12 / 16. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Hrvat i pol ned vel 22 2009, 14:31

da ali ako to napravis vjerovatno te nece izabrat opet...
Hrvat i pol
Hrvat i pol

Broj postova : 47
Age : 28
eRepublik lokacija : central Croatia
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by ranko_6 ned vel 22 2009, 14:48

Jel mogu igdje vidjeti "server time"? Kad probam dati otkaz dobijem sljedeću poruku:
You cannot resign from your job until 2009-02-22 14:30:25
Kako je trenutačno 15.45 kod mene pretpostavljam da se radi o server time-u ne mom?
ranko_6
ranko_6

Broj postova : 34
Age : 39
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 16.02.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1319886

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Selector ned vel 22 2009, 14:49

Da vrijeme servera je nesto drugacije

Vrijeme pocinje od nule u 9 ujutro

Stavi na homepage, imas iznas ovih plavih izbornika vrijeme servera i pise koji je dan
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by ranko_6 ned vel 22 2009, 14:52

Hvala, našao sam Smile
ranko_6
ranko_6

Broj postova : 34
Age : 39
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 16.02.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1319886

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Aston01 ned vel 22 2009, 21:27

Bok svima, novi sam u eHrvatskoj i pomalo se snalazim i pomalo pregledavam forum, pa imam nekoliko pitanja (sugestija) za iskusnije igraće:

1. Zdravlje
Svaki dan radim, svaki dan vježbam i jedem q1 hranu i u totalu mi je zdravlje sve manje i manje. Trenutni profile: nick:Aston01, Wellness 45.15, lvl4, Manufacturing 1,5 , Strenght 2.6. Trenutno zarađujem 1.7kn/danu Smile i kupujem kruh za cca 1.4 kn/danu čime imam profit od cca 0.3 kn/danu Smile, ali i sve sam lošiji sa zdravljem (pošto vježbam).
Znam da ću dobiti par zlatnika kad dođem na lvl6 i lakše ću preživjeti, ali pustimo to na stranu.Trenutno imam opciju (za koje znam) je razmjena darova i razno razne pomoći od naše socijalne skrbi. Razmjena darova (koliko sam shvatio) djeluje na principu kupiš dar, nađeš para pa se međusobno darujete. Sjajno! Ja trenutno sa svojih 8,50 kn mogu kupiti max. 3q1 dara i povećati si trenutno zdravlje za +3, ali nakon toga dugoroćno propadam i moja produktivnost sa mnom. Sad svi kažu sa većim skillom imaš veću plaću itd itd, ali i veće troškove zar ne?
Sad mene zanima da li je moguće da netko iskusniji napiše nekakav tutorial što, kako, kada, gdje i zašto obavljati do nekakvog stupnja dokle možeš biti samostalan (ako ima plz link), jer mišljenja sam da dosta novih igraća brzo odustane od igre zbog ovog početnog dijela igre.
Druga moja opcija je da poslodavac možda daje nekakvu "naknadu za hranu" kao u RL, jer je njemu u interesu da su mu radnici što zdraviji i time produktivnost veća tj. ako radnik odradi svoj posao za taj dan poslodavac njemu kruhić u ruke. Po mojemu bi to motiviralo i radnika da stisne svaki dan obavljanje posla i poslodavca zbog veće učinkovitosti. Normalno neka ekonomisti vide je li to uopće ekonomski isplativo imati radnika sa +90 zdravlja plus kruh ili dva radnika sa 45 zdravlja koji možda neće odraditi svoj posao.

2. Kuća
Da li se isplati kupovati kuće tj u kojem trenutku kupiti kuću? Da li da svojih (kad ih dobijem) 5 zlatnika strusim na kuću ili na nešto korisnije?
Ako se kupi kuća npr u Dalmaciji, dal mi to vrijedi i u sred. Hrvatskoj?
Da li 3*q1 kuće imaju isti učinak kao i jedna q3 kuća i da li se uopće može imati više kuća istovremeno?

3. Borba
Po vašem mišljenju koliko vojnik treba biti jak da bi imao nekakvog učinka u borbi?
Da li mogu ići u bilo koji sukob na eRepubliku i kakvu kontrolu imam za vrijeme borbe?

4. Cilj
Koji je zapravo konačni cilj igre (osim druženja i zajebancije)? Smile

Eto toliko za sad od mene, vjerojatno ću još zapitkivati i unaprijed se ispričavam ako je to već negdje bilo odgovoreno (ipak sam nov i polako pretražujem forum).

Pozz i thx
Aston01
Aston01

Male Broj postova : 3
Age : 49
eRepublik lokacija : središnja HR
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Selector ned vel 22 2009, 21:51

Evo probat cu ti pomoci

1) Evo ti link za nesto sto sam ja napisao relativno davno samo nisam zbog nekih nerijesenih problema nisam nikad dovrsio ali mogao bi uskoro posto ne vidim da se stvari mjenjaju

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/generalna-raspravljanja-f7/vizija-napretka-hrvatskog-e-gospodarstva-t1198.htm

2) Kuca ti u inventoriju stoji kao i hrana. Znaci kada putujes nosis je sa sobom. Konzumira se samo kuca najvise kvalitete. Znaci ako imas q1 q2 q2 konzumirat ce ti se samo jedna q2

Placa ti sluzi da si kupujes s njom hranu i giftove i ti si mos welnes na 90 odrzavati placom ako je pametno koristis tako da je bilo kakvo davanje od strane tvog sefa njegova dobra volja (dakle nije potrebno)

3) Evo ti tutorijali za ratovanje. Samo da ti velim, ova pitanja (trivija) koja se spominju vise ne postoje i prilikom rata se sad racunao kao da si na sva pitanja odgovorio tocno unutar pet sekundi

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/ratovi-f15/tutorijal-ratovi-i-borba-t723.htm?highlight=tutorijal+za+ratovanje

4) pregaziti sve po redu pod motom hrvatska do tokija happy happy

Podaci u ovim tutorijalima su dosta stari na zalost i nitko ne vodi racuna o njihovom editiranju
Link za prijavu u power hr ti je: http://spreadsheets.google.com/viewform?key=pmv1CXe4E_0xf-einiSagNw
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Don Perignon pon vel 23 2009, 12:54

1. Trivia? skužio da su neka pitanja, kada se pojavljuju, za što, i kakvog su uopće tipa...2. Kada se isplati podizati kompaniju?3. Gdje se trenutno možr ići u rat, i gdje nabaviti kartu za putovati u taj rat kad se nema para...4. Koliko u svakom trenutku moram imat para kod sebe?

Don Perignon

Broj postova : 40
Age : 28
eRepublik lokacija : Istra
Registration date : 17.02.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Alen Mislivecek pon vel 23 2009, 13:07

1. Trivia se pojavljuju kada ideš raditi ili trenirati pa postoji mogućnost da imaš veću produktivnost... ali su Trivia pitanja ukinuta a produktivnost tj. bonus stavljen na 50% za rad i 100% za treniranje... pitanja su ti na engleskom i imaš 4 ponuđena odgovora i 20 sekundi za svako pitanje...

2. HA?! kako misliš podizati?! misliš osnovati? pa ako misliš na to više manje ovisi o tebi kada imaš pare (20 Golda za osnivanje+ još para za plaće i materijal ako će ti biti potrebno; u slučaju otvaranje tvrtke sa koje koriste sirovine)... ali ako je otvoriš na sebe, onda nećeš moći raditi, a ako je otvoriš preko organizacije (+5 golda) onda možeš raditi u njoj i sl.

3. Imaš trenutno aktivne ratove... odeš na Home, i na samome d nu ti piše koliko ima aktivnih ratova.. trenutno ih ima 18, ali nemaš aktivnih bitki... znaći ne možeš se boriti... a ako nemaš para za kartu... eh, tu se snađi... ne znam kako to funkcionira sa Vojskom eHrvatske, ali ako se učlaniš u POWER.HR oni će ti donirati jednu kartu, ali ako ideš u rat u drugu zemlju sa kojom nemamo potpisan MMP onda trebaš 2 karte..(da se možeš vratiti)..

4. Što više to bolje... :-)
Alen Mislivecek
Alen Mislivecek

Broj postova : 160
Age : 38
eRepublik lokacija : Centralna Hrvatska
Registration date : 22.01.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by aquasonic pon vel 23 2009, 17:08

Jel se može healat u bolnici ako nema rata tj. ako se prethodno ne boriš u ratu?
aquasonic
aquasonic

Broj postova : 36
Age : 38
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 28.01.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by 12345 pon vel 23 2009, 17:11

Ne happy happy
12345
12345

Male Broj postova : 164
Age : 25
eRepublik lokacija : 5587
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by brane21 pon vel 23 2009, 21:17

malo citam uokolo i vidim da se govori da se ne mora biti u regiji di se ratuje da bi se ratovalo nego da je najbolje otici u regiju sa bolnicom, to bi znacilo da je dovoljna jedna bolnica po drzavi ili sam ja to krivo skuzia

brane21

Broj postova : 11
Age : 36
eRepublik lokacija : s. dalmacija
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Alen Mislivecek pon vel 23 2009, 22:35

pa, ovisi... ako ti osvoje tu regiju sa bolnicom, što ćeš onda?!
Alen Mislivecek
Alen Mislivecek

Broj postova : 160
Age : 38
eRepublik lokacija : Centralna Hrvatska
Registration date : 22.01.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by ranko_6 pon vel 23 2009, 22:41

Koje pitanje... pa osloboditi je.
Nažalost ja nemam pojma ali mislim da ti treba moving ticket i da odeš u drugu regiju unutar jedne države tako da bi trebao prvo otići u nw hrvatsku gdje se nalazi q5 bolnica i od tamo ratovati. Moš sudjelovati iz eHrvatske jedino ako druga država ima potpisan MPP s eHrvatskom i nalazi se u ratu. Koliko ja znam.
EDIT: Po wikiju treba ti karta i ako ideš iz regije u regiju. Smile Bolnica ti ionako nije potrebna za ratovanje, samo je vrlo vrlo vrlo preporučljiva
ranko_6
ranko_6

Broj postova : 34
Age : 39
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 16.02.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1319886

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by zedd1337 pon vel 23 2009, 22:54

ranko_6 je napisao/la:Koje pitanje... pa osloboditi je.
Nažalost ja nemam pojma ali mislim da ti treba moving ticket i da odeš u drugu regiju unutar jedne države tako da bi trebao prvo otići u nw hrvatsku gdje se nalazi q5 bolnica i od tamo ratovati. Moš sudjelovati iz eHrvatske jedino ako druga država ima potpisan MPP s eHrvatskom i nalazi se u ratu. Koliko ja znam.
EDIT: Po wikiju treba ti karta i ako ideš iz regije u regiju. Smile Bolnica ti ionako nije potrebna za ratovanje, samo je vrlo vrlo vrlo preporučljiva

Istina, ali čim je regija izgubljena, bolnica se uništi.

Drugo je sve točno, ali onda ti trebaju minimalno 2 ticketa za 2 dana borbe (odlazak u regiju u kojoj ima q5 bolnica i povratak na bojište)
+ još jedan ticket (ako nisi tamo prije borbe) + oružje
i dobiješ lijepu računicu koliko love ode sam tako.
zedd1337
zedd1337

Male Broj postova : 88
Age : 36
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248636

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by ranko_6 uto vel 24 2009, 14:59

Napokon sam i ja dobio tih famoznih 5 zlata, pa me zanima jel isplativije dati ponudu da kupujem Q2 kuću s tim i nadati se da će je netko prodati ili unovčiti jedan zlatnik, kupiti kartu i nadati da će me se MRiSSeHR uskoro sjetiti i podići mi wellness iznad 52 tako da mogu ići u rat?
Ukoliko ovo drugo jel ima dobrovoljaca da mi preko posta, pm-a ili chata objasne točno što bi trebao raditi jer nekako ne bi htio zaglaviti u drugoj državi radeći za minimalac, spuštajući si "teško zarađeni" wellness samo da se mogu vratiti nazad?
ranko_6
ranko_6

Broj postova : 34
Age : 39
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 16.02.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1319886

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Traktor Tom uto vel 24 2009, 15:17

@ranko_6 imaš dosta wellnessa za rat...kupi kartu,odseli se u španjolsku(regija balearic islands) te na home stranici erepa dolje pod military imas link "active wars",to klikni,prelistaj na drugu stranu i vidjet ces rat izmedu spanjolske i italije,kliknes na details te onda na go to battlefield...odradi jednu borbu klikom na fight te nakon toga ce ti se prikazati link "hospital...kliknes na to i onda na heal i to je to...ako imas kakvih nejasnoca pitaj,bolje nego da zeznes nesto


naravno da bi se odselio prvo moras dati otkaz na poslu i izaci iz stranke(ako si u stranci)

isto tako selis se u drugu drzavu tako sto odes na "my places" te onda na "profile"...kad ti se otvori prozor ides na change residence(gore desno) te oznacis drzavu i regiju kuda se zelis preseliti i kliknes na "Move"

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/ratovi-f15/tutorijal-ratovi-i-borba-t723.htm

na ovom linku imas sve objasnjeno oko ratova(samo zanemari ovo o pitanjima i triviji jer je vise nema)
Traktor Tom
Traktor Tom

Broj postova : 48
Age : 34
eRepublik lokacija : Northwest Croatia
Registration date : 20.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248940

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by ranko_6 uto vel 24 2009, 19:18

Koja je razlika ako se selim u drugu državu ili u regiju unutar jedne države?
Jer koliko vidim mogu se preseliti ili u nw eHrvatsku jer mislim da sam negdje pročitao da imamo potpisan MPP s eŠpanjolskom pa se vratiti nazad u svoju regiju ili se preseliti u eŠpanjolsku i vratiti se u eHrvatsku...
I koliko dugo se putuje? Trenutačno sam zaglavljen na poslu još 2 dana, a mislim da mi ne bi bilo dobro da se rat prekine taman usred putovanja...
ranko_6
ranko_6

Broj postova : 34
Age : 39
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 16.02.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1319886

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by HrvojeZ uto vel 24 2009, 20:37

Pa ne možeš se samo u državu, moraš u neku regiju. Putuje se u trenutku klika miša. A za prekid, pa izračunaj si koliko još traje rat i kad bi se mogao preseliti.
HrvojeZ
HrvojeZ
Moderator

Male Broj postova : 347
Age : 32
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248603

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Selector uto vel 24 2009, 20:42

http://wiki.erepublik.com/index.php/Change_residence/Hrvatski

U slucaju da neka drzava napadne orginalne granice Spanjolske, aktivira se MPP i mi iz Hrvatske mozemo sudjelovat u bitki. Posto imamo q5 bolnicu u Northwes Croatia, mozes se tamo izljeciti nakon bitke (jednom dnevno)

Selis se u trenu. Teleportira te tamo Smile
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by ranko_6 uto vel 24 2009, 23:39

OK hvala, u to slučaju ako rat bude još uvijek trajao radije ću se preseliti u eŠpanjosku(regija balearic islands) tako da mogu reći da sam bio izvan eHrvatske Smile
ranko_6
ranko_6

Broj postova : 34
Age : 39
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 16.02.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1319886

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Don Perignon čet vel 26 2009, 17:17

došao do lvla 6, sto da uradim s goldom? da štedim dalje? kupim kuću? novine? prodam na marketu za HRK?savjeti...

Don Perignon

Broj postova : 40
Age : 28
eRepublik lokacija : Istra
Registration date : 17.02.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Selector čet vel 26 2009, 17:28

kupi kucu, najbolje za sad da ti gold ne skuplja prasinu
kasnije uvijek mos prodati kucu i kupiti kvalitetniju ili iskoristiti drugacije novac
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by dSoKre čet vel 26 2009, 22:26

Moj savjet ti je da trguješ na monetary marketu, tako barem nećeš uzalud spiskat golde, čak ćeš i zaraditi ako skužiš trgovanje

i kasnije kad ćeš raditi svoju firmu imat ćeš odmah tih 5 golda
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by elessar1977 pet vel 27 2009, 06:30

Ja se isto slažem sa dSoKre-om... Nemoj kupovaati kuću.... Ne isplati se kupovati kuće ispod Q3, a za nju još nemaš dovoljno novaca (znam iz iskustva jel imam Q2)...
Imaš 3 opcije:

1. Doniraj golde nekoj humanitarnoj organizaciji (to sam i ja učinio, ali su mene vodile neka moralna načela i želje za pomaganjem... pokušavao se ponašati totalno drukčije nego ljudi u RL s kojima sam razočaran)

2. Uloži te novce u sebe, razvijanje sebe... (I na taj način isto pomažeš i firmi u kojoj radiš, a uzročno-poljedičnom vezom i državi u kojoj živiš).. Savjet: Nemoj otvarati novine ako nemaš šta pametno za pisati...

3. Trguj na Monetary Marketu, i uz malo sreće, povećat ćeš svoj financijski status

Eto, toliko... nadam se da sam pomogao...
elessar1977
elessar1977

Male Broj postova : 97
Age : 46
eRepublik lokacija : Croatia, Lika & Gorski Kotar
Registration date : 17.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1254291

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by 12345 pet vel 27 2009, 07:13

Najbolje ti je sa tim trgovati na monetaryu, a sav profit koji zaradis promijeni u HRK i kupi giftove da si dignes wellness do 80.
12345
12345

Male Broj postova : 164
Age : 25
eRepublik lokacija : 5587
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by mojsije88 pet vel 27 2009, 07:40

e sto se tice wellnessa bolje da si kupi 2 ticketa ode negdi di se ratuje i napuni se jeftinije happy happy

mojsije88

Broj postova : 33
Age : 35
eRepublik lokacija : croatia
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by The_Fico pet vel 27 2009, 11:44

Da, ako ti se da mozes na monetary marketu mjenjat pare ali pazi da se ne zafrknes, prijatelj je jednom 12 golda izgubio, tj prodao za 0.3hrk
The_Fico
The_Fico

Male Broj postova : 81
Age : 29
eRepublik lokacija : Northwest Croatia, Sjeverna Hrvatska
Registration date : 29.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1286657

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by staklar pet vel 27 2009, 16:56

jel ima koja strana ekladionica?

staklar

Male Broj postova : 29
Age : 33
eRepublik lokacija : centralna hrvatska
Registration date : 10.12.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by John Vorsha pet vel 27 2009, 17:05

John Vorsha
John Vorsha

Male Broj postova : 89
Age : 34
eRepublik lokacija : Croatia, Central Croatia
Registration date : 22.09.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by staklar pet vel 27 2009, 17:06

znam za to, ali me to ne zanima

staklar

Male Broj postova : 29
Age : 33
eRepublik lokacija : centralna hrvatska
Registration date : 10.12.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Don Perignon pet vel 27 2009, 23:34

dali se isplati ta lutrija?

Don Perignon

Broj postova : 40
Age : 28
eRepublik lokacija : Istra
Registration date : 17.02.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by The_Fico pet vel 27 2009, 23:52

Don Perignon je napisao/la:dali se isplati ta lutrija?

Da ako imaš sreće
The_Fico
The_Fico

Male Broj postova : 81
Age : 29
eRepublik lokacija : Northwest Croatia, Sjeverna Hrvatska
Registration date : 29.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1286657

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by HrvojeZ sub vel 28 2009, 00:55

Don Perignon je napisao/la:dali se isplati ta lutrija?

U principu, ne. happy happy Ako ti je baš dosadno možeš. Ili ako se osjećaš sretnim čovjekom. Za sve ostale razloge, ne preporučam. Wink
HrvojeZ
HrvojeZ
Moderator

Male Broj postova : 347
Age : 32
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248603

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Don Perignon sub vel 28 2009, 11:13

zajeb, prodo 5 golda za 0.105 kuna ...krasno...-.-

Don Perignon

Broj postova : 40
Age : 28
eRepublik lokacija : Istra
Registration date : 17.02.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Koprivnica sub vel 28 2009, 11:20

lijepo je The_Fico napisao da PAZIŠ
Koprivnica
Koprivnica

Male Broj postova : 8
Age : 54
eRepublik lokacija : Koprivnica
Registration date : 20.02.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by dSoKre sub vel 28 2009, 11:20

A jebote, mogo si barem prodat za 0.25 HRK happy happy

I meni je napočetku dosta trebalo da pohvatam to, i ja sam izgubio na početku nešto golda zbog ovoga

zato je dobro otvorit si još dva prozora sa strane tako da vidiš situaciju na monetary marketu 1 HRK = ? Gold, 1 Gold = ? HRK i onda ćeš se teže malo sjebat
dSoKre
dSoKre

Male Broj postova : 306
Age : 112
eRepublik lokacija : SjeveroZapadna Hrvatska
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by dakyk1 sub vel 28 2009, 13:14

da li je dopušteno ovo da ja nekome pošalje ovaku poruku
6 Q1 weapons only 1 gold
send me 1 gold and ill send you 6 q1 weapons.

a da ga zeznem i ne pošaljem mu ništa happy happy
dakyk1
dakyk1

Broj postova : 22
Age : 36
eRepublik lokacija : Dalmacija
Registration date : 02.01.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by zubix sub vel 28 2009, 13:57

Nazalost , je happy happy
zubix
zubix

Male Broj postova : 109
Age : 34
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 03.11.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Traktor Tom sub vel 28 2009, 14:04

dakyk1 je napisao/la:da li je dopušteno ovo da ja nekome pošalje ovaku poruku
6 Q1 weapons only 1 gold
send me 1 gold and ill send you 6 q1 weapons.

a da ga zeznem i ne pošaljem mu ništa happy happy


nažalost da,ako nemate contract =D
Traktor Tom
Traktor Tom

Broj postova : 48
Age : 34
eRepublik lokacija : Northwest Croatia
Registration date : 20.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248940

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by ranko_6 sub vel 28 2009, 14:08

Hm, možda bi se i taj contract trebao negdje ubaciti u tutoriale za početnike... kako se to uopće radi?
ranko_6
ranko_6

Broj postova : 34
Age : 39
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 16.02.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1319886

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by IVAN RADMAN sub vel 28 2009, 14:17

Na eRepublik forumu...imas sva uputstva.

IVAN RADMAN

Male Broj postova : 100
Age : 48
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248788

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by ranko_6 sub vel 28 2009, 14:57

Thnx
ranko_6
ranko_6

Broj postova : 34
Age : 39
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 16.02.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1319886

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by dakyk1 sub vel 28 2009, 20:19

da li sutra dolazi eBiH?
dakyk1
dakyk1

Broj postova : 22
Age : 36
eRepublik lokacija : Dalmacija
Registration date : 02.01.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by 12345 sub vel 28 2009, 20:47

Zanima me jedna stvar: koliko slovnih znakova moze sadrzavati jedan clanak, i da li uopce postoji neko ogranicenje?
12345
12345

Male Broj postova : 164
Age : 25
eRepublik lokacija : 5587
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Sucko sub vel 28 2009, 20:54

Hm, nikada nisam gledao, no moze biti jako dugacko, dovoljno da i oni koji puno pisu napisu sto trebaju. Smile
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 32
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by 12345 sub vel 28 2009, 21:00

Thanx Sucko, skuzio sam u cemu je bio problem.
12345
12345

Male Broj postova : 164
Age : 25
eRepublik lokacija : 5587
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Don Perignon pon oľu 02 2009, 12:41

eh da, znam da sam dosadan al ucim:)nego, dali erep ima razdoblja, runde ili faze kao naprimjer u travianu? naci da se nakon odredenog vremena sve ponisti i krene ispocetka?

Don Perignon

Broj postova : 40
Age : 28
eRepublik lokacija : Istra
Registration date : 17.02.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by HrvojeZ pon oľu 02 2009, 12:56

Don Perignon je napisao/la:eh da, znam da sam dosadan al ucim:)nego, dali erep ima razdoblja, runde ili faze kao naprimjer u travianu? naci da se nakon odredenog vremena sve ponisti i krene ispocetka?

Koliko igram ovu igru, logički zaključujem da nema tako nečega.
HrvojeZ
HrvojeZ
Moderator

Male Broj postova : 347
Age : 32
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248603

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by malosanmaka pon oľu 02 2009, 12:58

Nema (bar zasad Smile).

No svakih mjesec dana su izbori (5. predsjednicki, 15. stranacki, 25. kongresni), to se moze nazvat nekakvim razdobljem Smile
malosanmaka
malosanmaka

Broj postova : 47
Age : 38
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 16.01.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by elessar1977 uto oľu 03 2009, 06:40

Don Perignon je napisao/la:eh da, znam da sam dosadan al ucim:)nego, dali erep ima razdoblja, runde ili faze kao naprimjer u travianu? naci da se nakon odredenog vremena sve ponisti i krene ispocetka?

Nisi dosadan.. naravno... samo ti pitaj i uvijek će ti netko odgovoriti... Ne nema rundi... eRepublik je online SOCIAL strategy igra... RAzvija se svijet...država, ti kao igrač... na sve moguće načine... Tvoja mašta, znanje i upornost su jedina ograničenja... I ako malo bolje pogledaš, većina igranja se odvija na forumima interakcijom sa ljudima...
elessar1977
elessar1977

Male Broj postova : 97
Age : 46
eRepublik lokacija : Croatia, Lika & Gorski Kotar
Registration date : 17.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1254291

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 12 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 16. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.