Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanja novih clanova <- ovdje

+157
Prpa
Bonsay
Ivan Jovanonov
cmdgeneralmarka
Darcus
interwal
Giuseppe Farabutto
robertomaric
CopyPaste071
flapo
The_K
Cofa River
TeraBajt
Torcida SucidaR
Petlan
Logaros
Tin Ujevic
senco_panza
Ivan Sokol
Arfon
bojnik101
City Fan
Marko Ivica
Bojnik
nobus
Cibaca Boy
tomsiro
IVAN RADMAN
Koprivnica
staklar
The_Fico
elessar1977
Traktor Tom
12345
Aston01
ranko_6
direktor
David Kordić
aquasonic
Croatson
Don Perignon
ultragudra
Alen Mislivecek
jean54
ex_cali70
brahle
malosanmaka
mojsije88
brane21
striko strikic
Luka Rotterdam
dux
Wizl
Sniper Wolf
d0nX
Selector
ratrak
megica
kotoripcan
brusjr
Zeba
Darksider
dakyk1
Pixa123
zedd1337
goran20
Domagoj Soldo
zubix
gluPan
Ante Sunara
qertz
Child Of Decadence
Agramer
Djuka
Gen_Ptah
Necto
Strahimir Horvat
flem
ara_jug2
papirlova
Josip Josipovic
Teo222
mtk-cro
osijek009
Nizzde
ZorroCRO
David K
mogwaiii
Genius kid
cocolo008
Coffe
Damijan
john_rambo
TiM Dream
Tomislav
imekojesepamti
Mario Kamenjak
Kvesko
JuniorSoprano
Igor
Generic
raversONdope
John Vorsha
Kresimirus
Sleepwalker
Drzavljanin_x
dominik_sk
Grgo
Sucko
Lukok
vatrenioo5
webstartm
split1700
Croatian_Luka
Hrvat i pol
Grego Rokin
nini9
Jozek
PAAAAAP
LLuX
plominjan
Red Nix
Azrael
purger
IvanN
Igsy
DR-man
zupnik
Blaster32
Barufa
letodred
Antun
maronaldo
Stripy
leshinari
Mario P
rocker-ma
Tohkon
Eustahije Brzic
Pepo Lover
Dado Shimke
Politicar
IvanGoodOne
bbb_kambelovac
Mastif
danijel
mskero
BorKan
Antimon
Max Payne
HrvojeZ
fredrikstadt
dSoKre
Sumski
Prle
Zemlja
Roby Petric
161 posters

Stranica 16 / 16. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Ivan Jovanonov pon oľu 23 2009, 21:43

Alen Mislivecek je napisao/la:Što se događa ako jedna zemlja osvoji neku regiju sa firmom i radnicima u njoj, a radnici su neki u toj novoj regiji, a neki u staroj te me zanima što će se dogoditi? da li će svi radnici moći radniti ili će neki morati dati otkaz ili doputovati u novu zemlju?
moje iskustvo, firma u kojoj sam radio se nalazila u rumunjskoj regiji koja je bila pod napadom indonežana (ja sam bio u rumunjskoj regiji na sigurnom), indonežani su osvojili tu regiju i sljedeci dan ja sam normalno mogao raditi u toj firmi iako je ona formalno bila u indoneziji a ja u rumunjskoj (placa mi je bila isplacena u rumunjskoj valuti)
Ivan Jovanonov
Ivan Jovanonov

Broj postova : 13
Age : 37
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 23.12.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty kako prezivit

Postaj by Bonsay pon oľu 23 2009, 22:39

imam jedno pitanje?radim za 1hrk a kruh kosta 4hrk kako da ja prezivim

Bonsay

Broj postova : 2
Age : 40
eRepublik lokacija : Hrvatske,Slavonija
Registration date : 23.03.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by JuniorSoprano pon oľu 23 2009, 22:42

koji skill imas?
i kak se zoves u eR-u?
JuniorSoprano
JuniorSoprano

Male Broj postova : 104
Age : 37
eRepublik lokacija : JAR
Registration date : 18.08.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Cibaca Boy uto oľu 24 2009, 13:00

mene zanima kako povecati neki skill?npr.ja sada radim u tvrtci koja proizvodi grain i hocu se zaposlit u nekoj drugoj al nemam taj skill,jel onda ja moram ispocetka radit za 1.00HRK da bi povecao taj skill?
i kako promijeniti zlato u novce?

Cibaca Boy

Broj postova : 16
Age : 29
eRepublik lokacija : hrvatska
Registration date : 03.03.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Giuseppe Farabutto uto oľu 24 2009, 13:35

Cibaca Boy je napisao/la:mene zanima kako povecati neki skill?npr.ja sada radim u tvrtci koja proizvodi grain i hocu se zaposlit u nekoj drugoj al nemam taj skill,jel onda ja moram ispocetka radit za 1.00HRK da bi povecao taj skill?
i kako promijeniti zlato u novce?

pozz
i ja sam relativno nov igrač (ingame starost 13 dana) ali mislim da ti mogu odg. na ova pitanja. Ovo prvo si dobro pretpostavio. Ako želiš radit u nekoj drugoj grani privrede, krećeš od nule.

A promjena zlata u novce se radi na Monetary Marketu. Imaš tamo link na vrhu te stranice "post new offer" i gore odabereš pod SELL - gold. (odnosno označiš da prodaješ zlato, za kune).
Onda u prvi kvadrat upišeš količinu Golda koju prodaješ, a u drugi upišeš koliko kuna želiš dobit za 1 Gold. Naravno, o ovom ti ovisi hoćeš li prodati, i ako prodaš, koliko ćeš kuna dobiti.
Prije nego odrediš vlastiti tečaj, bilo bi dobro da pogledaš trenutno stanje na monetary marketu. Najmanje ponude su sada oko 56-60 kn za 1 Gold. Ako staviš 65-70 kn, teško da će to neko kupit.

toliko od mene. nadam se da sam pomogao. A ako sam nešto krivo napisao, molim iskusnije igrače da me isprave/nadopune.

Giuseppe Farabutto

Broj postova : 3
Age : 37
eRepublik lokacija : Istra i Kvarner
Registration date : 15.03.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by 12345 uto oľu 24 2009, 13:39

Skill povecavas radom, najbolje ti je da se zaposlis u nekoj drugoj kompaniji u kojoj traze radnike sa tvojim skillom jer sto ti je veci skill bit ce ti veca i placa.
Ako zelis promjeniti skill(sto ti u pocetku ne preporucam) moras krenuti od pocetka sa skillom 0 i placom 1 HRK.
12345
12345

Male Broj postova : 164
Age : 25
eRepublik lokacija : 5587
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Cibaca Boy uto oľu 24 2009, 13:59

hvala obojici Smile

Cibaca Boy

Broj postova : 16
Age : 29
eRepublik lokacija : hrvatska
Registration date : 03.03.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Selector uto oľu 24 2009, 15:05

Giuseppe Farabutto je napisao/la:
Cibaca Boy je napisao/la:mene zanima kako povecati neki skill?npr.ja sada radim u tvrtci koja proizvodi grain i hocu se zaposlit u nekoj drugoj al nemam taj skill,jel onda ja moram ispocetka radit za 1.00HRK da bi povecao taj skill?
i kako promijeniti zlato u novce?

pozz
i ja sam relativno nov igrač (ingame starost 13 dana) ali mislim da ti mogu odg. na ova pitanja. Ovo prvo si dobro pretpostavio. Ako želiš radit u nekoj drugoj grani privrede, krećeš od nule.

A promjena zlata u novce se radi na Monetary Marketu. Imaš tamo link na vrhu te stranice "post new offer" i gore odabereš pod SELL - gold. (odnosno označiš da prodaješ zlato, za kune).
Onda u prvi kvadrat upišeš količinu Golda koju prodaješ, a u drugi upišeš koliko kuna želiš dobit za 1 Gold. Naravno, o ovom ti ovisi hoćeš li prodati, i ako prodaš, koliko ćeš kuna dobiti.
Prije nego odrediš vlastiti tečaj, bilo bi dobro da pogledaš trenutno stanje na monetary marketu. Najmanje ponude su sada oko 56-60 kn za 1 Gold. Ako staviš 65-70 kn, teško da će to neko kupit.

toliko od mene. nadam se da sam pomogao. A ako sam nešto krivo napisao, molim iskusnije igrače da me isprave/nadopune.

Bit ce nesto od tebe Giusepe odlicno

Cibaka prouci ovo - http://wiki.erepublik.com/index.php/Skill/Hrvatski
(imas odmah i linkove unutar teksta o radu, produktivnosti i slicno...zapravo proucite svi wiki i sve cete znat)
O monetariju ti je rekao kolega
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Don Perignon uto oľu 24 2009, 18:49

e, ovako, imam bizarno pitanje: ja poslo invite mom frendu za igrat erep, al nezelim da fula link pa da ne dobijem gold (-.-), a posto ja nikad nisam dobio taj mail, koji je tocan link, tj, koji se treba kliknut da ovaj drugi dobie gold, prvi, ili drugi?

Don Perignon

Broj postova : 40
Age : 28
eRepublik lokacija : Istra
Registration date : 17.02.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Cibaca Boy sri oľu 25 2009, 14:36

ovako,imam problem svaki dan mi moj covjek jede Q1 hranu ali mu stalno pada wellnes a ja nemam bas para za neku bolju hranu kako bi mu mogao dignut wellnes?

Cibaca Boy

Broj postova : 16
Age : 29
eRepublik lokacija : hrvatska
Registration date : 03.03.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Djuka sri oľu 25 2009, 15:22

Cibaca Boy je napisao/la:ovako,imam problem svaki dan mi moj covjek jede Q1 hranu ali mu stalno pada wellnes a ja nemam bas para za neku bolju hranu kako bi mu mogao dignut wellnes?

Ovako, radiš u Q2 firmi, što je Q veći od firme to ti brže pada wellness. Ovdje si možeš sve izračunati: http://www.cccp-group.org/index.php?page=erep_wellnesscalc . Probaj možda naći posao kod firme Q1 ako ti je približna plaća kao i sad.
I pogledaj: http://tinyurl.com/dguxyqi odi dolje pa nađi Registar kritičnog wellnessa, prouči i prijavi se i nakon što podigneš wellness na više od 52 tada još pogledaj tamo i program Power.Hr.

Djuka

Broj postova : 143
Age : 39
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Cibaca Boy čet oľu 26 2009, 13:36

ima li jos koji nacin da dignem wellnes prije rata

Cibaca Boy

Broj postova : 16
Age : 29
eRepublik lokacija : hrvatska
Registration date : 03.03.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by 12345 čet oľu 26 2009, 14:05

Vazno ti je da ti je wellness minimalno 40 da mozes odraditi jednu borbu i healat se, ako bas sad zelis veci wellness mozes se dogovoriti s nekim i slat giftove, svaki gift ti dize wellnessa onoliko kolika je kvaliteta gifta, giftovima mozes dici najvise 10 wellnessa dnevno.
12345
12345

Male Broj postova : 164
Age : 25
eRepublik lokacija : 5587
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Prpa čet oľu 26 2009, 21:48

Vozdra ljudi.

Evo da se predstavim, novi sam ovdje igram ovo cudo puna 4 sata happy happy. Malo sam proveo vrijeme ovdje i citao vanjskopolitičku situaciju između ostalog i shvatio kako je to sve kompleksno. Citam tamo srbi okrali australce, mi skoro afrikance, rumunji ubijaju boga u svima...pa se pitam kako se to se dešava kad ja imam tamo samo WORK, TRAIN i neku jadnu pijacu na kojoj je situacija gora nego u RL happy happy. Kako vi to sve radite???
Inače, sto se tiče početaka, moram reci i pohvaliti nekog (neznam tko to sve radi), jako lijepo dočekan i uveden u sve ovo, od poruka u inboxu pa do foruma sa lijepim tutorialima. Nego kad sam vec tu, zanima me isplati li se ovdje ici u građevinski fah i osnovat firmu kakvu kad znamo da je u RL to jedno od deficitnih zanimanja, a ovo bi trebala biti sto vjrnija preslika stvarnosti? I ima li neko da bi se samnom mijenjo za darove? Postoji li ovdje neki pandan UNu, MMFu i Haškom sudu (da znam pazit kad budemo ratovali protiv milih nam susjeda happy happy
Eto toliko zasad, javim se ja jos sa pitanjima, sve u svoje vrijeme Smile

Prpa

Broj postova : 1
Age : 34
eRepublik lokacija : Lika i Gorski kotar
Registration date : 26.03.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by zedd1337 čet oľu 26 2009, 22:07

Zapravo najviše stvari se događa na forumima poput ovog, chatovima, ircovima i sličnim.

Admini su bogovi i batine Razz
Oni mogu banati nekog zbog nedoličnog ponašanja, varanja i sl.
Za sada pomalo prati zbivanja na ovom forumu koji proživljava zadnje dane jer se sada polako stvari prebacu na ovaj forum:
http://www.edomovina.com/hrforum/index.php?sid=a89a6b33b3973e1a0144bc4b086ba2f1
zedd1337
zedd1337

Male Broj postova : 88
Age : 36
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1248636

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Selector čet oľu 26 2009, 22:31

Prpa svaka cast na postu
Pomogao ti je Ured DObrodoslice


za giftove ti je najbolje doci na chat - http://xat.com/ehrvatska
tamo odmah pitas ko te moze nagiftat i to je to

sto se firmi tice... kao u pravom zivotu treba ti puno para da bi mogao prodavat dobre kuce. ove manje kvalitete imaju slabiju potraznju i slabija je zarada na njima

e jbg sad sam u eteru pa ne mogu normalno pisat jer sam u eteru
ajte svi na chat na radio
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Darcus ned oľu 29 2009, 22:06

Poslala sam pozive prijateljima da se prikljuce i cak su neki i postali clanovi, ali nisam dobila golda???
Zasto? Kako mogu to ispraviti???
Kako mogu zaraditi vise novca da bi kupila moving ticket i isla se borit u Slavoniju???

Darcus

Broj postova : 4
eRepublik lokacija : Croatia South Dalmatia
Registration date : 22.03.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Selector ned oľu 29 2009, 22:45

pozdrav darcus. na zalost ovaj forum vise nije aktivan jer smo se prebacili na novi.

odi na novi hrvatski sajt - www.edomovina.com

tamo ces vidjeti gore pod zajednica da ima link za novi forum pa se na njega registriraj.
-----------------
inace odgovor na tvoje pitanje je da ces gold dobiti kad oni dodju na expirience level 6. tada i ti i oni dobivate po 5 golda.
ubuduce se nadam se cujemo na novom forumu, lijepi pozdrav
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Cofa River pon oľu 30 2009, 10:05

E ekipa,da li netko zna mogu li se karte uzimat sa goldom? Jer ja imam 5 golda,a niš kuna,a htio bih ići braniti Slavoniju???????
Cofa River
Cofa River

Broj postova : 13
Age : 31
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 18.03.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Sucko pon oľu 30 2009, 10:20

Prebaci gold u hrk...
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Cofa River pon oľu 30 2009, 20:38

aha,a kako to radim?
Cofa River
Cofa River

Broj postova : 13
Age : 31
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 18.03.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Darcus pon oľu 30 2009, 21:02

Pa to i ja znam!!
Odi na Market pa na Monetary Market i tamo izaberes sta ces - prodavati gold ili kune ili kupovati. odlicno

Darcus

Broj postova : 4
eRepublik lokacija : Croatia South Dalmatia
Registration date : 22.03.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Cofa River pon oľu 30 2009, 21:28

Aha,evo shvatio sam,hvala.. al eto dok sam ja pokušavao shvatiti kako to ide rat u Slavoniji je završio...Mad
Cofa River
Cofa River

Broj postova : 13
Age : 31
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 18.03.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by The_K uto oľu 31 2009, 07:14

ljudi molim da se preselite na novi forum:
www.edomovina.com/hrforum
The_K
The_K
Admin
Admin

Male Broj postova : 106
Age : 40
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Novaljac pon srp 13 2009, 21:04

dSoKre je napisao/la:...hvala.. Prle...

...još jedno pitanje... je li novi dan u 0:00 po hrvatskom vremenu i onda mogu opet raditi i trenirati ili po nekom američkom??

Novi dan u eRepubliku počinje u 9:00

Novaljac

Broj postova : 2
Age : 37
eRepublik lokacija : Romania
Registration date : 13.07.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Novaljac pon srp 13 2009, 21:07

Na koje sve načine se može dizati wellness osim kupnjom wellness kutije? affraid

Novaljac

Broj postova : 2
Age : 37
eRepublik lokacija : Romania
Registration date : 13.07.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by hrvatski branitelj sub ruj 05 2009, 20:30

pozz svima.imam jedno pitanje :trenutnlo sam level 5 i zanima me ovo :Uvjeti za ulazak u vojsku su strength 5 i rank Sergeant. gdije mogu vidjeti STRENGTH i rank(npr.ja sam sad rank 4612) . znaci li to ista

hrvatski branitelj

Broj postova : 1
Age : 28
eRepublik lokacija : Northwest-Croatia
Registration date : 04.09.2009

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Elbobo čet stu 04 2010, 20:43

ništa....sve vas pozdravljam nakon više od 1 godine neigranja nakon bana....krenuo sam ispočetka pod nazimo Elbobocro
uživajte Smile...vidimo se ingame
fascinira me koliko je stare garde ostalo i dosta njih se vrača...pa čak i ja lol!
Elbobo
Elbobo

Male Broj postova : 9
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by cmdgeneralmarka pet stu 26 2010, 16:25

e jarane malo si fulao forum

NOVI FORUM

Ovaj forum je neaktivan vise od godinu dana, preselite na novi!
cmdgeneralmarka
cmdgeneralmarka

Male Broj postova : 235
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia, Slavonia
Registration date : 13.08.2008

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty zamjena zlata za pare

Postaj by duje1992 sri vel 22 2012, 14:55

moze li mi ko objasnit kako minjat zlato za pare

duje1992

Broj postova : 1
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 22.02.2012

[Vrh] Go down

Pitanja novih clanova <- ovdje - Page 16 Empty Re: Pitanja novih clanova <- ovdje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 16. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.