Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KANDIDATURA ZA KONGRES - Darko Krams ( HDS )

Go down

KANDIDATURA ZA KONGRES - Darko Krams ( HDS ) Empty KANDIDATURA ZA KONGRES - Darko Krams ( HDS )

Postaj by Darko Krams pon vel 23 2009, 11:18

Drage egrađanke i egrađani.
Dozvolite mi da Vam se kao kandidat HDS-a za kongres iz North Dalmatia ukratko predstavim. U eHrvatsku sam došao prije 3 mjeseca i od onda sam aktivan bez prekida. Svakodnevno sam online po nekoliko sati, član sam Vijeća za obranu i državnu sigurnost u HDS-u,sudjelujem u raspravama na forumu i chatu, naravno u onoj mjeri u kojoj smatram da mogu pridonijeti. Ako nemam šta za reći, onda šutim. To je razlog što broj mojih postova nije impozantan. Pripadnik sam 4. Brigade HV-a. Prilično sam uspješan poduzetnik, ponosni sam vlasnik 8 tvrtki gdje radnici imaju vrlo zadovoljavajuće plaće. To bi bilo ukratko sve o meni.
Što Vam nudim kao kongresmen?
Preskočit ću floskule i demagogiju i reći sljedeće;
ako dobijem Vaše povjerenje i budem izabran u kongres, obećajem da ću svoj mandat odraditi maksimalno ozbiljno i do kraja. Sigurno neću napustiti kongres. Zastupat ću interese građana eHrvatske i raditi s ciljem razvoja eHrvatske, kako na gospodarskom tako i na političkom i vojnom planu.
Naravno da odluke neću donositi ja, već će odluke biti donošene raspravom svih kongresnika. Ja ću u tim raspravama podržati dobre ideje i oštro napadati one, po mom mišljenju, loše ideje. Svako drugo obećanje koje bih Vam ovdje dao, bilo bi demagogija. I što drugo reći? Dostupan sam svima cijelo vrijeme dok sam online. Dajte glas meni da zajedno pridonesemo ukupnom razvoju Lijepe nam naše eHrvatske.

S poštovanjem
Darko Krams
Darko Krams
Darko Krams

Male Broj postova : 85
Age : 59
eRepublik lokacija : centralna Hrvatska
Registration date : 14.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1250107

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.