Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HLD-kandidatura za kongres Mojsije88

2 posters

Go down

HLD-kandidatura za kongres Mojsije88 Empty HLD-kandidatura za kongres Mojsije88

Postaj by mojsije88 čet ožu 19 2009, 13:47

  Pozdrav svim gradjanima eHrvatske!!!


   Evo da se i ja predstavim, ipak bio bi red kad se kandidiram za KONGRES po drugi put, prvi put sam bio izabran i zahvaljujem svima koji su glasali općenito za sve na proslim izborima .Što se tiče mog prvog mandata u kongresu po mom misljenju nisam opravdao vase povjerenje radi toga sto je stranka u kojoj sam bio prolazila jedno veoma tesko razdoblje iz kojega ce se nadam izvuci, iako sam glasovao za sve zakone koji su doneseni i one koji nisu imajuci u vidu ono najbolje za sve nas.Ja kao i sadasnja vecina mojih stranackih kolega nismo mogli izdrzat to stanje u bivsoj stranci i odlucili smo ozivjeti novu-staru stranku HLD sa novim idejam i novim akcijama pa se nadam da cemo dobit vasu potporu dragi gradjani nase eHrvatske..                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Malo da kazem i o sebi u  igri se zovem Mojsije88,iako mi taj nadimak nije ni slican rl imenu Danijel,imam 20 godina i igru sam poceo igrat ima četri mjeseca nakon sto sam procito o njoj u nekim novinama. Iskreno da kazem ispocetka mi je se igra cinila jos jednom od onih glupih igara,radis treniras nista posebno naprotiv dosadno. Medjutim nakon nekog vremana dobivanjem vecih levela i kopanjem po forumima postala je zanimljiva. Upoznavanje novih ljudi raznih misljenja dovode upravo do raznih razilazenja,novih projekata radi poboljsanja eHrvatske. Iako se nama cinilo da pojedini ljudi malo vise sebi prava uzimaju da mogu gazit sve ispred sebe cemu se ja osobno i politika moje stranke protivimo i smatramo da svi gradjani eHrvatske trebaju bit jednaki i upuceni u sva zbivanja do kojih nazalost mnogi novi i oni  stari gradjani i ne stignu jer nakon nekog vremena izgube interes za igru. E tu dolazimo do naseg cilja,koji bi bio ravnopravnost i solidarnost svih stanovnika nase eHRVATSKE....


 sa postovanjem Mojsije88

mojsije88

Broj postova : 33
Age : 35
eRepublik lokacija : croatia
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

HLD-kandidatura za kongres Mojsije88 Empty Re: HLD-kandidatura za kongres Mojsije88

Postaj by Djoka Djoks ned ožu 22 2009, 11:01

Sretno po drugi put happy happy

Djoka Djoks

Broj postova : 2
Age : 33
eRepublik lokacija : croatia
Registration date : 24.02.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.