Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fond za razvoj (Sjeverne) Dalmacije

3 posters

Go down

Fond za razvoj (Sjeverne) Dalmacije Empty Fond za razvoj (Sjeverne) Dalmacije

Postaj by aquasonic pon vel 23 2009, 11:09

Mislim da bi to bila dobra stvar kad bi se napravilo. Po mom mišljenju trebalo bi se dogovoriti sa vlastima da se u fond skupi određena količina novca/golda iz kojeg bi se uz sufinanciranje države financirala nabava bolnice i defence sustava za te naše dvije dalmatinske regije. Npr. dogovorno bi se odredila količina koju bi trebalo sakupiti za nabavu bolnice dok bi ostatak dala država. Kasnije kad se sve to izgradi iz fonda bi se pomagao razvoj tvrtki u tim dvjema pokrajinama. Također bi se primale bi se donacije u hrani i darovima za pomoć novim igračima.

Molim vaša mišljenja i prijedloge!

Hvala!
aquasonic
aquasonic

Broj postova : 36
Age : 38
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 28.01.2009

[Vrh] Go down

Fond za razvoj (Sjeverne) Dalmacije Empty Re: Fond za razvoj (Sjeverne) Dalmacije

Postaj by Dracon pon vel 23 2009, 20:25

mislim da takve stvari nebi trebale biti na regionalnoj razini

Dracon

Broj postova : 9
Age : 33
eRepublik lokacija : Croatia, Istria and Kvarner
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Fond za razvoj (Sjeverne) Dalmacije Empty Re: Fond za razvoj (Sjeverne) Dalmacije

Postaj by Koprivnica uto vel 24 2009, 09:27

I ja mislim da ne bi trebale biti na regionalnoj razini. Cijela stvar bi se trebala voditi na nivou cijele države.
Koprivnica
Koprivnica

Male Broj postova : 8
Age : 53
eRepublik lokacija : Koprivnica
Registration date : 20.02.2009

[Vrh] Go down

Fond za razvoj (Sjeverne) Dalmacije Empty Re: Fond za razvoj (Sjeverne) Dalmacije

Postaj by aquasonic uto vel 24 2009, 15:03

Da, slažem se! Možda bi tako bilo bolje! Onda bi trebalo odlučiti koja regija ima prednost u postavljanju bolnice jer ako se pravedno ne podijeli uvijek će se netko buniti zašto se u njegovoj regiji ništa ne gradi i tako će viječno biti svađa...
aquasonic
aquasonic

Broj postova : 36
Age : 38
eRepublik lokacija : North Dalmatia
Registration date : 28.01.2009

[Vrh] Go down

Fond za razvoj (Sjeverne) Dalmacije Empty Re: Fond za razvoj (Sjeverne) Dalmacije

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.