Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandidatura ua kongres - Croatson (HUS) POVUCENA

3 posters

Go down

Kandidatura ua kongres - Croatson (HUS) POVUCENA Empty Kandidatura ua kongres - Croatson (HUS) POVUCENA

Postaj by Croatson pet vel 20 2009, 06:06

Draga eNacijo moje eHrvatice i eHrvati.

Nisam od nekog velikog govora pa u par crta da vam se predstavim. Moje ime je Croatson dolazim iz Dalmacije i da budem iskren kandidira sam se za kongres velikim dijelom radi jednog iskustva jer sam friski igrac (malo vise od miseca i po igram). Najvaznije je o meni da volim Hrvatsku i eHrvatsku i zelja mi je da nam Domovina bude jaka i ujedinjena, da nije bitno tko je u kojoj stranci (kao u RL) vec da svi skupa doprinesemo boljitku. Nije mi cilj predstavljat samo Hrvatsku Ujedinjenu stranku u kongresu nego sve poštene igrace kojima je stalo do eHrvatske stoga ako su vam dosadile stare face u "suboru" glaasajte za mene! lol! .

BOG I HRVATI!


kandidatura povucena


Zadnja promjena: Croatson; ned vel 22 2009, 19:20; ukupno mijenjano 2 put/a.
Croatson
Croatson

Male Broj postova : 26
Age : 39
eRepublik lokacija : Hrvatska South Dalmatia
Registration date : 04.01.2009

[Vrh] Go down

Kandidatura ua kongres - Croatson (HUS) POVUCENA Empty Re: Kandidatura ua kongres - Croatson (HUS) POVUCENA

Postaj by drBozaChaos sub vel 21 2009, 16:38

sretno happy happy
drBozaChaos
drBozaChaos

Broj postova : 88
Age : 28
eRepublik lokacija : Slavonija
Registration date : 10.12.2008

[Vrh] Go down

Kandidatura ua kongres - Croatson (HUS) POVUCENA Empty Re: Kandidatura ua kongres - Croatson (HUS) POVUCENA

Postaj by Voodoo Popeye pon vel 23 2009, 19:56

Moj si glas imao :-))

Voodoo Popeye

Broj postova : 1
Age : 44
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 21.02.2009

[Vrh] Go down

Kandidatura ua kongres - Croatson (HUS) POVUCENA Empty Re: Kandidatura ua kongres - Croatson (HUS) POVUCENA

Postaj by Croatson uto vel 24 2009, 13:39

Voodoo Popeye je napisao/la:Moj si glas imao :-))

odlicno hvala bit ce prilike valjda
Croatson
Croatson

Male Broj postova : 26
Age : 39
eRepublik lokacija : Hrvatska South Dalmatia
Registration date : 04.01.2009

[Vrh] Go down

Kandidatura ua kongres - Croatson (HUS) POVUCENA Empty Re: Kandidatura ua kongres - Croatson (HUS) POVUCENA

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.