Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici

+5
cmdgeneralmarka
suhopoljac
Zoran S
ratrak
LLuX
9 posters

Go down

Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici Empty Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici

Postaj by LLuX čet sij 08 2009, 09:11

I trebate jeftino hrvatsko oruzje Q1
javite se na utekoorg ingame

ili potrazite antimona i lluxa na chatu, dobivate direktno u inventory
oruzje je jeftino, al cijenu cu reci privatno da mi ne smeta konkurencija


prvi prvi A-L Weapons prvi prvi
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici Empty Re: Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici

Postaj by ratrak čet sij 08 2009, 11:38

A zašto reklamiraš svoje oružje koje PRODAJEŠ u ministarstvu obrane?
Postoje drugi podforumi za to...
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici Empty Re: Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici

Postaj by LLuX čet sij 08 2009, 12:44

-.-
nitko ne gleda u te ffs...

a ovo je vezano uz vojsku pa... happy happy
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici Empty Re: Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici

Postaj by ratrak čet sij 08 2009, 12:59

Predobri razlozi...
Samo nam treba da se počne reklamirati ovdje...

Ps: Preskupo ti je to
ratrak
ratrak

Male Broj postova : 353
Age : 35
eRepublik lokacija : Svuda pomalo...
Registration date : 30.06.2008

[Vrh] Go down

Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici Empty Re: Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici

Postaj by Zoran S pet sij 09 2009, 13:18

BTW, kad se vec reklamirate ovdje (offtopic), onda valjda mogu otici u offtopic pa iznijeti sumnju da doticna firma radi po principu nepotizma.

Prekjucer sam se zaposlio u toj firmi i cekao sam dnevni gift, pa da odradim svoje (nacuo sam da je s vecim welnessom veca produktivnost). Uglavnom za sat ili dva kad sam se logirao da bih odradio dnevni posao, umjesto posla cekao me otkaz (isti dan kad sam se zaposlio).
Dakle dobio sam otkaz da bi netko tko ima vezu dobio posao (a sve da bi firma imala optimalan broj radnika), a na PM nisam dobio nikakav odgovor...

Sorry, ali svoj kalasnjikov cu radije negdje drugdje kupiti bok
Zoran S
Zoran S

Broj postova : 9
Age : 47
eRepublik lokacija : Croatia, Central Croatia
Registration date : 16.12.2008

[Vrh] Go down

Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici Empty Re: Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici

Postaj by suhopoljac pet sij 09 2009, 13:25

ja bih želio ići u rat ali kasnije kad malo dignem strenght da ne budem topovsko meso
suhopoljac
suhopoljac

Broj postova : 42
Age : 30
eRepublik lokacija : Croatia, Slavonia
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici Empty Re: Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici

Postaj by cmdgeneralmarka pet sij 09 2009, 14:40

q1 je sranje ne kupujem nista ispod q3, jedino ako nema, onda q2. al q1 je sranje
cmdgeneralmarka
cmdgeneralmarka

Male Broj postova : 235
Age : 39
eRepublik lokacija : Croatia, Slavonia
Registration date : 13.08.2008

[Vrh] Go down

Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici Empty Re: Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici

Postaj by mskero pon sij 12 2009, 14:04

ja zelim ic u rat,al nemogu jer nemam para za ticket,a oruzje imam(Q2)
mskero
mskero

Male Broj postova : 127
Age : 29
eRepublik lokacija : Hrvatska,Zagreb
Registration date : 11.12.2008

http://hgjfhjg.myminicity.com/

[Vrh] Go down

Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici Empty Re: Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici

Postaj by Djuka pon sij 12 2009, 14:53

mskero je napisao/la:ja zelim ic u rat,al nemogu jer nemam para za ticket,a oruzje imam(Q2)

Prodaj to oružje i kupi si ticket.. Ne treba ti oružje. Ako ne znaš, ono se potroši u jednoj bitci.

Djuka

Broj postova : 143
Age : 39
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici Empty Re: Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici

Postaj by marioKC uto sij 13 2009, 13:42

Ja sam trenutno u Rumunjskoj. Prijatelj mi je poslao poruku da je nekakav rat u Norveskoj gdje treba ici. Ja taj clanak ne vidim jer nisam u Hrv. Rasporedjen sam u 3.GB koje nema na forumu i sad nemam pojma kakva je procedura. Nisam bas pri kunama i ne zelim potrosit sve na ticket i oruzje ako krivo radim. Gledao sam na forumu 1. i 2. GB i tamo takodjer nema naredjenja.
Sto sada?
marioKC
marioKC

Broj postova : 3
Age : 38
eRepublik lokacija : tu
Registration date : 13.01.2009

[Vrh] Go down

Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici Empty Re: Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici

Postaj by imekojesepamti uto sij 13 2009, 17:27

marioKC je napisao/la:Ja sam trenutno u Rumunjskoj. Prijatelj mi je poslao poruku da je nekakav rat u Norveskoj gdje treba ici. Ja taj clanak ne vidim jer nisam u Hrv. Rasporedjen sam u 3.GB koje nema na forumu i sad nemam pojma kakva je procedura. Nisam bas pri kunama i ne zelim potrosit sve na ticket i oruzje ako krivo radim. Gledao sam na forumu 1. i 2. GB i tamo takodjer nema naredjenja.
Sto sada?

odi na chat http://xat.com/ehrvatska tamo se radi vecina diskusije i djele se oruzja i ticketi. ili kontaktiraj vodu svoje brigade Relic-a. ili spamaj ratrak-a i/ili mogwaii. ali prvenstveno odi na chat da ne gnjavis ljudi spamanjem happy happy
imekojesepamti
imekojesepamti

Broj postova : 239
Age : 36
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici Empty Re: Svi vi koji ste u ratu, ili koji zelite ici

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.