Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neke odrednice i ciljevi

4 posters

Go down

Neke odrednice i ciljevi Empty Neke odrednice i ciljevi

Postaj by Tomislav pon sij 05 2009, 20:49

Evo posto nam je oda stranke na skijanju (vjerojatno u Sloveniji, zlocko jedan) odlucio sam malo pokrenut tu stvari da se clanovi ne opuste.

Kao prvo potrebno je napisati statut stranke (prvenstveno prava i duznosti clanova), raspraviti ga i odrediti ga. Ako ima dobrovoljaca nek pokusa svako ko hoce.
Drugo, trebali bi detaljnije odredit nase planove. Mozda je jos malo rano jer za Robyevog mandata nece biti neke politicke utrke s drugim strankama no moramo se pocet pripremat. Ja sam spreman napisat ekonomske planove i stajalista a sto se tice unutarnje i vanjske politike volio bih da se jave zainteresirani. Naravno, o svemu cemo raspravit i svaki prijedlog je dobrodosao.

Kao sto zante, ovo je stranka koja naginje desnom centru i tako cemo se i postavit no moja osobna zelja je da se priblizimo centru (znaci ni ljevo ni desno) i budemo u zlatnoj sredini ali naravno sa prevagom na desno Smile.

Takoder, ocekujem da se napravi klub zastupnika gdje ce se unutar ovog HUSovog foruma raspravljat o zakonima i slicno.

Mozda bi bilo dobro da odaberemo moto stranke, nesto poput ''jedinstvom do uspjeha'', mislim da bi ovo isto bilo zanimljivo, ocekujem prijedloge.

Svi zainteresirani se tu slobodno javite, navedite za koji zadatak se javljate. Naravno, svi clanovi stranke mogu nadopuniti ove moje prijedloge i to je dobrodoslo i to se i ocekuje od clanova.
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

Neke odrednice i ciljevi Empty Re: Neke odrednice i ciljevi

Postaj by LLuX pon sij 05 2009, 20:53

moto mozda "Jedinstvom do vrha" Wink
al sigurno jedinstvom jer smo ujedinjena stranka

takoder sam i ja za malo vise centar nego desno
sto se tice statuta stranke, ne znam to bas radit tak da se necu ni javit Razz

i javljam se za klub zastupnika
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

Neke odrednice i ciljevi Empty Re: Neke odrednice i ciljevi

Postaj by Hrvat i pol uto sij 06 2009, 21:47

Svida mi se tvoja idemja ali nemam ideju za koji bi se zadatak javio i sta bi mogo radit.Ja mislim da bi trebali ostati stranka desnog centra ali nikako 'zlatna' sredina
Hrvat i pol
Hrvat i pol

Broj postova : 47
Age : 28
eRepublik lokacija : central Croatia
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Neke odrednice i ciljevi Empty Re: Neke odrednice i ciljevi

Postaj by Sucko uto sij 13 2009, 18:29

Super Tomislav, nakon sljedecih izbora za preds. stranke, pocinjemo se ozbiljnije baviti strankom, aktivirat cemo onaj chat, mozda i zatvoriti podforum za nasu stranku.,
p.s.
Nisam bio u Sloveniji. Razz
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Neke odrednice i ciljevi Empty Re: Neke odrednice i ciljevi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.