Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neutralni, samostalni i neovisni

+12
qertz
Mario Kamenjak
LLuX
Roby Petric
Strahimir Horvat
JuniorSoprano
Radijator
nobus
Lukok
Tomislav
split1700
Antun
16 posters

Go down

Želite li da HRVATSKA bude neutralna u erepubliku?

Neutralni, samostalni i neovisni Vote_lcap23%Neutralni, samostalni i neovisni Vote_rcap 23% 
[ 5 ]
Neutralni, samostalni i neovisni Vote_lcap77%Neutralni, samostalni i neovisni Vote_rcap 77% 
[ 17 ]
 
Ukupno glasova : 22
 
 
Poll closed

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Antun sub pro 13 2008, 15:21

Draga nacijo, potaknut ovim pokušajima da vas se strpa u ATLANTIS otvaram ovu temu u kojoj vas pukušavam potaknuti da se opredjelite za NEUTRALNOST koju će biti teško ostvariti.

Evo bješem prekinut za vrijeme izlaganja posta, nastavit ću ga čim uhvatim vremena.
Antun
Antun

Male Broj postova : 126
Age : 32
eRepublik lokacija : Sjeverna Dalmacija
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245204

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by split1700 sub pro 13 2008, 15:26

Naravno da ne.
Bez obzira na broj stanovnika u eHrvatskoj, jos nam treba puno vremena da uopce pocmemo razmisljati o tome da budemo samostalni i takva odluka u ovom trenutku bi nas odvela ravno u propast...
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Tomislav sub pro 13 2008, 15:28

ako budemo neutralni sve drzave oko nas osim madarske ce imat povod da nas napadnu tako da bi central croatia mogla bit u Rumunjskoj, ko sto je vec 100 puta dokazano, drugi savez, peace, nas nebi mogo obranit, fino udemo u atlantis i zivimo u miru bez opasnosti, ako si neutralan nit ides vrit ni mimo, svi te mogu napast
Tomislav
Tomislav

Male Broj postova : 896
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 26.07.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Lukok sub pro 13 2008, 15:32

Tomislav je napisao/la:ako budemo neutralni sve drzave oko nas osim madarske ce imat povod da nas napadnu tako da bi central croatia mogla bit u Rumunjskoj, ko sto je vec 100 puta dokazano, drugi savez, peace, nas nebi mogo obranit, fino udemo u atlantis i zivimo u miru bez opasnosti, ako si neutralan nit ides vrit ni mimo, svi te mogu napast
Tako je neutralni sigurno ne ali nešto kao pokret nesvrstanih da...mi i oni koji možda nisu u nijednom savezu ili su nezadovoljni mogli bi s nama ali bi to tražilo tolko rada i truda pa ne...

Lukok

Male Broj postova : 270
Age : 30
eRepublik lokacija : Hrvatska,centralna
Registration date : 14.09.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by nobus sub pro 13 2008, 15:50

Lukok je napisao/la:
Tako je neutralni sigurno ne ali nešto kao pokret nesvrstanih da...mi i oni koji možda nisu u nijednom savezu ili su nezadovoljni mogli bi s nama ali bi to tražilo tolko rada i truda pa ne...

potpisujem, u načelu sam za nesvrstane, no ehrvatska i esvijest nije još spreman za takvu opciju pa je odgovor NE.
nobus
nobus

Male Broj postova : 92
Age : 34
eRepublik lokacija : UK
Registration date : 05.08.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Radijator sub pro 13 2008, 15:52

mozda bismo za sad trebali pokusat bit u Atlantisu,a kasnie kad postanemo samostalniji onda cemo se vec nekako snac bez njega
Radijator
Radijator

Broj postova : 28
Age : 43
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by JuniorSoprano sub pro 13 2008, 15:53

pa cekajte sad se tu prepireta di cemo i kaj cemo...

a jel se moze promjenit npr ak se ude u atlantis da se posle izade i budemo nutralni npr..

ak se moze onda nemamo opce kaj razmisljat.. idemo di nam je sad najsigurnije dok se ne stabiliziramo i ne ojacamo.. a nda posle kak bude bude
JuniorSoprano
JuniorSoprano

Male Broj postova : 104
Age : 37
eRepublik lokacija : JAR
Registration date : 18.08.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Strahimir Horvat sub pro 13 2008, 15:53

Nažalost. Očito u ovoj konstelaciji snaga moj odgovor je NE.
Strahimir Horvat
Strahimir Horvat

Broj postova : 51
Age : 52
eRepublik lokacija : Hrvatska,Slavonija
Registration date : 09.12.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Roby Petric sub pro 13 2008, 15:55

Dečki, bubate bezveze, tu ste tri dana i krojili bi stvar za koju smo se borili mjesecima igrajuci eREpublik.

Piše i drugdje, pišem i tu - NEMA NEUTRALNOSTI u eRepubliku, i tko god vas odlvaci od Atlantisa, radi to za PEACE...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by LLuX sub pro 13 2008, 16:03

neutralnost u Erepubliku ne postoji
mozete to prekriziti
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by nobus sub pro 13 2008, 16:04

Roby Petric je napisao/la:Dečki, bubate bezveze, tu ste tri dana i krojili bi stvar za koju smo se borili mjesecima igrajuci eREpublik.

Piše i drugdje, pišem i tu - NEMA NEUTRALNOSTI u eRepubliku, i tko god vas odlvaci od Atlantisa, radi to za PEACE...

Znam da nema, nema ni alternative, PEACE ne dolazi u obzir samo ATLANTIS odgovara trenutačnim ehrvatskim interesima, no objektivno gledajuči ATLANTIS je vrlo nepravedan (agresivan) savez. Tek neki treči savez koji i ne postoji bi možda bio pravedan, no to je tek jako daleka budučnost, za sada ATLANTIS je sve što nam treba, no jedno pitanje. Zašto smo sigurni da će nas ATLANTIS primiti u svoje redove (jer vidim da primaju samo jake države), ili čemo biti kao slovenija koja surađuje s ANTLANTISOM no nije u njemu ili se varam u nečemu oko toga??
nobus
nobus

Male Broj postova : 92
Age : 34
eRepublik lokacija : UK
Registration date : 05.08.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by nobus sub pro 13 2008, 16:07

LLuX je napisao/la:neutralnost u Erepubliku ne postoji
mozete to prekriziti

koliko sam ja promatrao postoje neke zemlje koje nisu u nijednom savezu no jasno su izrazile podrušku nekoj strani, to NEUTRALNOST koju ja navodim više smatram nekim budučim trečim savezom koji će prije ili poslje doći i koji će prije ili poslje balansirati stvari, opet naglašavam da je to možda jako daleko od nas
nobus
nobus

Male Broj postova : 92
Age : 34
eRepublik lokacija : UK
Registration date : 05.08.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by LLuX sub pro 13 2008, 16:07

nobus je napisao/la:
Roby Petric je napisao/la:Dečki, bubate bezveze, tu ste tri dana i krojili bi stvar za koju smo se borili mjesecima igrajuci eREpublik.

Piše i drugdje, pišem i tu - NEMA NEUTRALNOSTI u eRepubliku, i tko god vas odlvaci od Atlantisa, radi to za PEACE...

Znam da nema, nema ni alternative, PEACE ne dolazi u obzir samo ATLANTIS odgovara trenutačnim ehrvatskim interesima, no objektivno gledajuči ATLANTIS je vrlo nepravedan (agresivan) savez. Tek neki treči savez koji i ne postoji bi možda bio pravedan, no to je tek jako daleka budučnost, za sada ATLANTIS je sve što nam treba, no jedno pitanje. Zašto smo sigurni da će nas ATLANTIS primiti u svoje redove (jer vidim da primaju samo jake države), ili čemo biti kao slovenija koja surađuje s ANTLANTISOM no nije u njemu ili se varam u nečemu oko toga??

zbog dobrih odnosa ce nas pustit Wink

kazes da je atlantis agresivan savez...hmmm...pogledaj indoneziju i pakistan...
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Roby Petric sub pro 13 2008, 16:08

Primit ce nas u nase redove ili kao punog ili kao pridruzenog clana (vjerojatnije ovo prvo, s obzirom na broj ljudi koje dobijamo). Za primanje se dugo diplomatski spremamo i ovo sve kaj se tu pise, pogotovo od ljudi koje je Zocky napumpal je - glupost...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Mario Kamenjak sub pro 13 2008, 16:30

Smatraj saveze ovdje više kao EU ili Nato...
Mario Kamenjak
Mario Kamenjak

Male Broj postova : 965
Age : 115
eRepublik lokacija : Križevci,Hrvatska
Registration date : 01.07.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by qertz sub pro 13 2008, 16:35

gotcha1234 je napisao/la:Smatraj saveze ovdje više kao EU ili Nato...

Bas sam to htio napisati, necemo izgubit neovisnost.
qertz
qertz

Male Broj postova : 380
Age : 29
eRepublik lokacija : South Africa/JAR
Registration date : 09.09.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1094741

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Roby Petric sub pro 13 2008, 16:51

Ne kuzim odakle prica da gubimo neovisnost, očito je netko dobro obradio neke nove igrače...

Što znači članstvo u Atlantisu?

a) Zaštitu u slučaju da te netko ide napasti
b) Potpuno poštivanja NAP-ova koje zemlje potpišu
c) Nikakvu obvezu sudjelovanja u ratovima ukoliko to država ne želi
-------------------------------------------------------------------------------------

Odakle ideja da gubimo neovisnost?
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Hrvoje Primarius sub pro 13 2008, 17:00

poslusajte covjeka kaj vam govori!

Neutralnost je namjenjena onima koji imaju najvisi znacaj postojanja u svijetu te bi svi izgubili nešto ako ih napadnu (primjerice u pravom svijetu Svicarska, drzi GOMILU kapitala i mnoge bi zemlje nastradale, financijski gledajući, kada bi ona otisla u rat.)

Mi s druge strane nismo neki ekonomski div nit imamo militaristicku moc ostatka svijeta. Stoga ako ostanemo neutralni bit cemo zrtveno janje "velikim" i mocnim zemljama koje gaje expanzionisticku narav.
Hrvoje Primarius
Hrvoje Primarius

Broj postova : 109
Age : 35
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Sucko sub pro 13 2008, 17:18

Anutun, ja te vidim prvi put, i neznam kakve ti zamisli imas?
Mi svi stariji igraci, koji igramo ovo mjeseci ne bi bezveze gurali Hrvatsku prema ATLANTISu.
Jel ti mozda zocky pricao neke price? "Domoljub" koji nezeli doci u Hrvatsku nego zivi u Italiji, koji se jednom prilikom i borio u ratu protiv Hrvata. (kada smo u JARu zivjeli)
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 32
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Antun sub pro 13 2008, 17:24

Ja neznam čemu ovoliki napadi na mene?
Zašto toliko pozivanje na moje skilove?
Zašto me proglašavate da se zalažem za PEACE?

Ja mislim da je važnija kvaliteta ideje koju netko napiše od kvalitete skila čovjeka koji piše. Vi koji me pozivate na moj kratki staž u igri znajte da smo u igri svi ravnopravni, pa se nadam da ćemo biti ravnopravni i na forumu.

Ograđujem se još jednom od obaju saveza da izbjegnemo zbune, ali ću ostati u Hrvatskoj vojsci bez obzira.

Volio bih kad bi Hrvatska bila neutralna i neovisna od vanjskih čimbenika, ali znam nažalost da to nije realno u ovom trenutku, i ne bih nikad riskirao državnu samostalnost.

Nadam se da se sad nećemo nastaviti nisko podbadati, ipak nam je svima isti cilj.
Antun
Antun

Male Broj postova : 126
Age : 32
eRepublik lokacija : Sjeverna Dalmacija
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245204

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Sucko sub pro 13 2008, 17:27

Isti si ti na forumu.
Ti mislis da je kada si neutralan kao cool, i ispadnes dobricina, to u ovoj igti to nije, pa jednostavno ne postoji zemlje koja je neutralna. Pgotovo zemlje sa preko 1000 ljudi.
Mozda je bilo fora kad aje bivsa Juga bila neutralna, to u erepubliku nije tako, erepublik je slican RLu, no u mnogo toga nije, malo prokuzi igru, pa onda pisi misljenja, barem oko ovakvih dirljivh tema.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 32
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Antun sub pro 13 2008, 17:28

Sucko je napisao/la:Anutun, ja te vidim prvi put, i neznam kakve ti zamisli imas?
Mi svi stariji igraci, koji igramo ovo mjeseci ne bi bezveze gurali Hrvatsku prema ATLANTISu.
Jel ti mozda zocky pricao neke price? "Domoljub" koji nezeli doci u Hrvatsku nego zivi u Italiji, koji se jednom prilikom i borio u ratu protiv Hrvata. (kada smo u JARu zivjeli)
Ne laži, tu sam tri dana i odgovarala si već na neka moja pitanja čak si mi i PM slala. Zašto mi kačiš ZOCKYja, ja nemam ništa s njim, niti sa PEACEom.
Antun
Antun

Male Broj postova : 126
Age : 32
eRepublik lokacija : Sjeverna Dalmacija
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245204

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Roby Petric sub pro 13 2008, 17:34

Ljudi, doslovce je svejedno - Atlantis ili PEACE - vojni savezi, oba ekspanzionisticka, oba jaka, oba sa svojim interesima.

Jedina je razlika sto mozemo birati, jer smo novi. Posto mozemo birati - biramo ulaz u onaj savez koji nam omogucava osiguranje neovisnosti - u ovom slucaju Atlantis, jer smo na taj nacin okruzeni saveznicima i ne granicimo s nikim iz drugog saveza, i ne postoji mogucnost da nas netko napadne.

Ne gubimo neovisnost, nemamo obveze, u biti - potpisat cemo NAP-ove sa svim svojim susjedima. Rekoh gore - na diplomatskom ili vanjskopolitickom planu - pobjeda bez bitke...
Roby Petric
Roby Petric
Admin
Admin

Male Broj postova : 688
Age : 45
eRepublik lokacija : Varaždin, Hrvatska
Registration date : 20.08.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/532651

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Sucko sub pro 13 2008, 17:38

Antun je napisao/la:
Sucko je napisao/la:Anutun, ja te vidim prvi put, i neznam kakve ti zamisli imas?
Mi svi stariji igraci, koji igramo ovo mjeseci ne bi bezveze gurali Hrvatsku prema ATLANTISu.
Jel ti mozda zocky pricao neke price? "Domoljub" koji nezeli doci u Hrvatsku nego zivi u Italiji, koji se jednom prilikom i borio u ratu protiv Hrvata. (kada smo u JARu zivjeli)
Ne laži, tu sam tri dana i odgovarala si već na neka moja pitanja čak si mi i PM slala. Zašto mi kačiš ZOCKYja, ja nemam ništa s njim, niti sa PEACEom.
Prvi put te vidim, i musko sam. Po avataru mi se cini da te prvi put vidim. Imena jos nepamtim, na dan mi dode 50 poruka na forumu, jos toliko na erepubliku, sto ocekujes od mene?
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 32
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Antun sub pro 13 2008, 17:41

Aha, pardon, nisam mislio na to da sam promjenio avatar. Sve je ok, ne spamajmo više, izgrađujmo Hrvatsaku. Smile
Antun
Antun

Male Broj postova : 126
Age : 32
eRepublik lokacija : Sjeverna Dalmacija
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245204

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by leshinari sub pro 13 2008, 17:45

evo Antune meni nikada nije bilo posebno drago sto cemo morati u neki od saveza, ali jednostavno i ti i ja, i svi ostali moramo prihvatiti da bez necije zastite necemo dugo opstati. S obzirom na nase okruzenje(drzave koje nas okruzuju), jedino logicno rijesenje je Atlantis. Iako mi mozemo raspravljati i o tome da udemo u Peace, ali neutralnost je po meni najlosija opcija(koliko kod ja to zelio)
leshinari
leshinari

Male Broj postova : 733
Age : 35
eRepublik lokacija : Juzna Dalmacija, Dubrovnik
Registration date : 24.06.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/161921

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Radijator sub pro 13 2008, 17:51

svi se složimo za ono što je najbolje za hrvatsku
Radijator
Radijator

Broj postova : 28
Age : 43
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 12.12.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by split1700 sub pro 13 2008, 18:10

Moram reci da postujem glas i misljenje naroda ali neke odluke se ne donose zadnji cas.
Naime sam ulazak u savez za sobom vuce puno stvari i opcenito odluka o ulasku u savez ne donosi se preko noci.
Vec duze vrijeme se raspravlja o tome i donesena je konacna odluka o samom ulasku u savez.
Obzirom da je Hrvatska primorena uci u jedan od saveza a obzirom da smo drzava koja granici sa zemljama koje su clanice Atlantis saveza donesena je odluka o pridruzivanju Hrvatske u ATLANTIS.
To je sada prioritet a kako ce se stvari u buducnosti odvijati vidjet ce se u narednom vremenu.
split1700
split1700
Admin
Admin

Male Broj postova : 427
Age : 42
eRepublik lokacija : Dalmacija, Hrvatska
Registration date : 28.10.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by rocker-ma sub pro 13 2008, 18:19

Ja bi bio za neutralnost, ali nije moguće očito, stoga ATLANTIS...

rocker-ma

Broj postova : 298
Age : 36
eRepublik lokacija : South Dalmatia
Registration date : 11.12.2008

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Gost sub pro 13 2008, 18:38

Sucko je napisao/la:Anutun, ja te vidim prvi put, i neznam kakve ti zamisli imas?
Mi svi stariji igraci, koji igramo ovo mjeseci ne bi bezveze gurali Hrvatsku prema ATLANTISu.
Jel ti mozda zocky pricao neke price? "Domoljub" koji nezeli doci u Hrvatsku nego zivi u Italiji, koji se jednom prilikom i borio u ratu protiv Hrvata. (kada smo u JARu zivjeli)

momak smiri komplekse uvati zraka ovo je samo igra.ocito imas komplekse kad sam ti u svakom drugom postu.
Meni je pun kurac tebe i tvojih lazi ima 2 mjeseca.Necu doci u hrvatsku jer bi i dalje sirio price onda je bolje da me novi ne znaju nego slusaju tvoje lazi.Ja niti sa jednim novim igracom nisam progovrio.Slusaj dok si me vrijeđao talijani su me postovali i volili.Pa ja sam ima pola godine svaki dan po 2 sata.Znamo se 100%,Jesi vidio moj zadnji clanak preko 70 vota,samo sam te cekao da mi zaspamas.
Robya ne podnosim ali covjek je ultra sposoban,ima karizmu u svijetu.A ti si NULA po sposobnosti,NULA po karizmi , ali npr. mislim da si za dobivanje hrvatske napravio vise nego mozda bilo tko.
Pazi da nije bilo moje ideje o ujedinjenju svih Hrvata u svijetu,eHrvatsku jos sigurno nebi imali.Svi su se Hrvati onda odazvali osim Robya ali mu niti malo ne zamjeram.

Ja se protiv Hrvata nisam borio,ja sam prvi dosao u tu bitku.Moja se strana zna ima 7 mjeseci a vi ste vasu promijenili(bar neki).Ja sam u toj bitki davao ORUZJE hrvatima koji su onda bili meni na suprotnoj strani.Pitam te razmisli malo ko je onda protiv koga bio?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Sucko sub pro 13 2008, 18:46

Osobno, jedna osoba mi je rekla da si na chatu pricao neke gluposti novim igracima, zato sam spomenuo tebe.
Tebe nista ne smije sprijeciti da dodes igrati u zemlji kojoj pripadas. Svi su bili protiv tvoje politike za PEACE (bezveze?).
Svaka cast sto si 2 sata svaki dan, svaka cast na 70 vota, to svi moramo znati!
Nazalost nisam ti spamao, steta. Tebi si sebican sam po sebi, sigurno i u RLu, osobno ti je stalo do tvoje promocije, da se cuje za tebe, mene osobno boli briga za to, lol...
Smatras da sam najvise ucinio za Hrvatsku, a nula sam po sposobnosti? Izjava je ravna treneraIntera Mourinha, "ne smatram da sam najbolji trener na svijetu, ali mislim da nema boljeg od mene".

Ideje su odavno postojale za prelazak zocky, i roby je nudio tajland, ja sam jos prije napisao temu za prelazak na tajland, ta tema je jos tu. Ja sam prihavao sve uvjete, presli smo prvom prigodom kada smo odlucili svi za JAR.
Ako ne zamjeras Robyu za to, zasto pises to, kako bi mu se netko drugi zamjerio?

I borio si se protiv Hrvata, lol, pisali smo to na forumu, i ti si pisao. I kome si ti davao oruzje? Svom RLu prijatelju jozu13? lol....

I ovo je off-topic, vracamo se na temu.


Zadnja promjena: Sucko; sub pro 13 2008, 18:49; ukupno mijenjano 1 put.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 32
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Gost sub pro 13 2008, 18:48

ali vidi se koliki ti IQ
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Sucko sub pro 13 2008, 18:50

Sto nije dopusteno?
-vrijedanje clanova
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 32
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Gost sub pro 13 2008, 18:55

Sucko je napisao/la:Sto nije dopusteno?
-vrijedanje clanova

nisam reka koliki je? happy happy
nizak ili visok na sto sam mislio?
Anonymous
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Sucko sub pro 13 2008, 18:57

Jos smo humoristicni, vidimo se za koji dan!
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 32
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by leshinari sub pro 13 2008, 18:57

a bas ste djeca lol!
leshinari
leshinari

Male Broj postova : 733
Age : 35
eRepublik lokacija : Juzna Dalmacija, Dubrovnik
Registration date : 24.06.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/161921

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Sucko sub pro 13 2008, 18:58

leshinari, nemoj i ti, vratimo se na temu, zocky je tu dosao provocirati kao i uvijek....
Kada boljem razmislim, imamo gotovo istu ovakvu temu koju sam ja otvorio, anketa je na istu foru, zatvaram ovo.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 32
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Neutralni, samostalni i neovisni Empty Re: Neutralni, samostalni i neovisni

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.