Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slijedeći izbori

+2
Ivica_Ri
Giovanne
6 posters

Go down

Slijedeći izbori Empty Slijedeći izbori

Postaj by Giovanne sri pro 10 2008, 13:47

Sucko daj napiši točno kad su koji izbori, negdje sam to vidio ali nemam pojma gdje.
Vidim da nam se onaj Amer iz Poljske kandidirao za predsjenika stranke, trebamo ga sasjeći u korijenu happy happy
Giovanne
Giovanne

Male Broj postova : 40
Age : 38
eRepublik lokacija : Zagreb
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/142962

[Vrh] Go down

Slijedeći izbori Empty Re: Slijedeći izbori

Postaj by Ivica_Ri sri pro 10 2008, 19:54

Meni je poslao ovu poruku.
Naravno da necu glasati za njega, ali bi ga pustio neka malo ulaze u Hrvatsku. A ako se kandidira za kongres nece dobiti nijedan glas.

Vote John Jakeson in the party elections for president. In the Beta i was president of Poland for 3 terms and got them on the right track. I want to do the same for ECroatia. With the birth of this new country starts many new lives in the erepublik world. A lot of people came here to get a new start and a new start is what i shall give. I will make sure the country stays safe in war times with allies. I will fight to the death for this country. I will offer federal aid and gifts to anyone who needs health in the rough times that could arise in the future. I will be creating a Hospital and Defense company to help aid our soldiers. I wll also offer government funding on the monetary market at a decent exchange rate rather than these outrageous rates. I have many other ideas that i plan on adding as i see fit to make ECroatia a better nation. Vote John Jakeson for a better today and a better future.

Glasaj Ivan Jakeson u izborima za predsjednika stranke. U Beta sam bio predsjednik Poljske uvjete za 3 i dobila ih na dobrom putu. Želim da učine isto za ECroatia. Uz rođenje ove nove države počinje mnogo novih živi u erepublik svijetu. Mnogo ljudi je došao ovdje da bi dobili novi početak i novi početak je ono što ću dati. Ću je li zemlja ostaje sigurno u ratnim vremenima sa saveznicima. Ja ću se boriti do smrti na ovoj zemlji. Ja ću ponuditi pomoć federalne i pokloni za one koji zdravstvenih potreba u sirovom puta koje bi mogle nastati u budućnosti. Ja ću biti stvaranje i obrane tvrtka Bolnica za pomoć pomoć naših vojnika. Ja wll i ponuditi vladu financiranja na tržištu monetarne na pristojan tečaju nego ovi pretjeran stope. Imam mnoge druge ideje koje sam plan o dodajući kako vidim da stane ECroatia bolji narod. Glasaj Ivan Jakeson za bolje danas i bolje budućnosti.

Ivica_Ri

Male Broj postova : 52
Age : 58
eRepublik lokacija : Edinburgh, United Kingdom
Registration date : 05.07.2008

[Vrh] Go down

Slijedeći izbori Empty Re: Slijedeći izbori

Postaj by LLuX sri pro 10 2008, 20:10

dobro dakle da ne bi bilo zabune:
OBAVIJEST SVIMA!!!!

Tko bude glaso za tog poljaka a ne za Sucka posaljem mu cizmeka u krevet! lol

dakle
NA PARTY ELECTIONS SVI OBAVEZNO GLASAJTE ZA SUCKA!!!

NE ZA JAKEA JOHNSONA!!!
LLuX
LLuX

Male Broj postova : 624
Age : 33
eRepublik lokacija : Hrvatska, Slavonija (Os)
Registration date : 06.09.2008

[Vrh] Go down

Slijedeći izbori Empty Re: Slijedeći izbori

Postaj by bbb_kambelovac sri pro 10 2008, 20:43

Svakog 5. u mjesecu možete glasovati na izborima za predsjednika koji se održavaju u vašoj državi.

Svakog 15. u mjesecu možete glasovati na stranačkim izborima ako ste član neke stranke.

Svakog 25. u mjesecu možete glasovati na izborima za kongres u vašoj boravišnoj državi
bbb_kambelovac
bbb_kambelovac

Broj postova : 356
Age : 35
eRepublik lokacija : South Dalmatia, Croatia
Registration date : 27.10.2008

[Vrh] Go down

Slijedeći izbori Empty Re: Slijedeći izbori

Postaj by Sucko čet pro 11 2008, 08:26

Da....mislim da nitko nije naivan da ce glasat za njega, no da budeemo sigurni pm-ati cu ja ove malo manje aktivne prije izbora, koji su 15.12

Gio, sve se pomaklo za 5 dana od prije, i vise nema local electionsa.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 32
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Slijedeći izbori Empty Re: Slijedeći izbori

Postaj by -Jaro- pet pro 12 2008, 12:48

Sta je sad tip nestao iz stranke?

-Jaro-

Male Broj postova : 7
Age : 43
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 10.10.2008

[Vrh] Go down

Slijedeći izbori Empty Re: Slijedeći izbori

Postaj by Sucko pet pro 12 2008, 21:34

Da.
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 32
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Slijedeći izbori Empty Re: Slijedeći izbori

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.