Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori 25.03. - Northwest Croatia - HUS - MindTaker

Go down

Izbori 25.03. - Northwest Croatia - HUS - MindTaker Empty Izbori 25.03. - Northwest Croatia - HUS - MindTaker

Postaj by MindTaker sri oľu 25 2009, 00:56

Pozdrav svima.
Moje IG ime je MindTaker i kandidat sam u sjeverozapadnoj eHrvatskoj za kongres.

Inače u RL-u zovem se Aleksandar, 21 godinu, studiram informatiku te trenutno živim na relaciji Karlovac-Zagreb. Također sam član mladeži (nećemo sada konkretizirati koje) stranke, i kadet Hrvatske vojske.
Igram Erepublik 2 mjeseca, ali uz pomoć starijih i iskusnijih igrača, navikavanje na igru nije potrajalo.
Sada se smatram punopravnim članom EHrvatske zajednice. To je ujedno i jedan od razloga zašto sam se prijavio na izbore.

Sada što se tiče konkretnije Erepa i moje kandidature...

Iskreno, živcira me trenutno stanje u eHrvatskoj. Na pragu smo ekonomske krize, housing i food sektori odlaze u nepovrat. Cijena hrane na marketu nije ni za lagodan život Emultimilijardera (tako reći).
Monopol food kompanija i bahatih stranaca koji kupuju NAŠU hranu? Neizdrživo.
Da ni ne počinjem o drugim, manje primjetnim, ali ne i manje gnjusnim faktorima koji vode eHrvatsku na dno, umjesto na vrh.

Tu na red dolazite Vi, dragi glasači.
Ako ćete biti voljni dati svoj glas meni, svim ću se silama potruditi da sve gorenavedeno, naravno, sa kolegama kongresnicima iskorijenim do kraja.

Ukoliko mi Vi pomognete, ja ću Vam biti uvijek zahvalan i na usluzi.

Svim protukandidatima sutra želim sreću, a glasačima zamolba da se odazovu u što većem broju.

Hvala unaprijed.
Na usluzi svim građanima eHrvatske, u potpori "velikima", bok uz bok sa "malima",
MindTaker
MindTaker
MindTaker

Male Broj postova : 2
Age : 36
eRepublik lokacija : Northwest Croatia
Registration date : 25.03.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.