Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS

4 posters

Go down

Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS Empty Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS

Postaj by Biggy uto oľu 24 2009, 09:00

Dragi sugrađani eRepublike Hrvatske

Kao što to ćini i večina kandidata odlučio sam vam se ovim putem predstaviti, iako vjerujem da malo vas nažalost čita prezentacije kandidata za kongres na predstojećim izborima.

Zovem se Igor, 40 mi je godina a u RL sam diplomirao na Pravnom fakultetu u Zagrebu. Bio sam dragovoljac Domovinskog rata.
Vlasnik sam privatnog poduzeća koje zapošljava 10-tak djelatnika, a djelatnost je marketing i promocija.

U eRepublik sam pristupio prije nešto više od mjesec dana te uz nekolicinu starijih igrača ušao u ovaj virtualni svijet.
Mislim da je potpuno suvišno pričati o tome kako želim boljitak svim građanima, te jačanje Hrvatske jer su to isprazne floskule koje smo tako nebrojeno puta već čuli i od političara u RL.
Ono što vam mogu jamčiti je moja osobna predanost ovoj igri, svakodnevno sudjelovanje u svim zbivanjima, a vjerujem da svojim iskustvom mogu pridonijeti da nam svima zajedno bude bolje.

Zasigurno na ovim izborima ima kandidata koji su puno iskusniji nego što sam ja. No ne činimo ovdje grešku koju tako često činimo u stvarnom životu. Dajmo na ovim izborima šansu ljudima koji će svojim znanjem i svojom nekompromitiranošću biti nova snaga.

Svima koji ćete svoj glas povjeriti meni, unaprijed zahvaljujem te obećajem da ću se u Kongresu zalagati upravo za Vaše interese.

Hrvatska iznad svih!
Biggy
Biggy

Broj postova : 3
Age : 56
eRepublik lokacija : croatia
Registration date : 24.03.2009

[Vrh] Go down

Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS Empty Re: Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS

Postaj by Sucko uto oľu 24 2009, 14:16

Sretno!
Sucko
Sucko
Admin
Admin

Male Broj postova : 2521
Age : 31
eRepublik lokacija : Hrvatska, Central Croatia
Registration date : 24.06.2008

https://hrvatska-erepublik.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS Empty Re: Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS

Postaj by Selector uto oľu 24 2009, 15:17

Odakle si ti ispao? Danas si se na forum regao i prvi ti je post a pricas o predanosti... Rolling Eyes
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS Empty Re: Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS

Postaj by Biggy uto oľu 24 2009, 16:52

Aha, zato što je netko relativno nov i nije u igri tako dugo kao što si ti, onda ne valja. Ajoj prijatelju ne valja ti logika.
Ovo je dio foruma na kojem se ljudi predstavljaju, pa sam se i ja eto predstavio, zar je to nešto loše...
A mislim da baš nije pravi kriterij za ocijenu kvalitete određenog čovjeka broj postova na forumu. No tvojih 309 je u svakom slučaju za respect, ali kvantiteta ne prati uvijek i kvalitetu Wink
U svakom slučaju sretno ti bilo kolega.
Biggy
Biggy

Broj postova : 3
Age : 56
eRepublik lokacija : croatia
Registration date : 24.03.2009

[Vrh] Go down

Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS Empty Re: Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS

Postaj by Child Of Decadence uto oľu 24 2009, 22:02

ma pusti, bilo bi nenormalno da ti netko ne nađe manu iz najmanje pojedinosti, čak začudujuće... Very Happy
nema ti lijepih želja ovdje...
Child Of Decadence
Child Of Decadence

Broj postova : 44
Age : 32
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS Empty Re: Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS

Postaj by Selector uto oľu 24 2009, 23:31

Child Of Decadence je napisao/la:ma pusti, bilo bi nenormalno da ti netko ne nađe manu iz najmanje pojedinosti, čak začudujuće... Very Happy
nema ti lijepih želja ovdje...
Ti si se nasao javljat...


Biggy krenuo sam te podbadat da malo vise doznamo o tebi i kolegi koji se poslje tebe predstavio
Moja velika kolicina postova je dokaz moje ovisnosti o igri, a sad kvaliteta tih istih moze biti upitna.
Sretno na izborima
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS Empty Re: Biggy- Vaš kandidat u Južnoj Dalmaciji - HUS

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.