Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori 25.03. | HDS | South Dalmatia | Goso

4 posters

Go down

Izbori 25.03. | HDS | South Dalmatia | Goso Empty Izbori 25.03. | HDS | South Dalmatia | Goso

Postaj by Goso ned oľu 22 2009, 20:25

Dopustite mi da kažem koju riječ o svojoj prošlosti.
Za ovu sam saznao preko nekog foruma(ne sjećam se kojeg). U forumu je tema bila osamostaljenje eHrvatske i život eHrvata u eJužnoafričkoj Republici. Pomoći eHrvatskoj da se ostamostali činilo se kao zanimljiv izazov te sam se ispunjen srećom registrirao na eRepublik.
Naime, dočekalo me iznađenje. eHrvatska je već bila samostalna. kad sam pogledao datum postanja teme na forumu pomoću kojeg sam saznao za ovu igru, sve mi je bilo jasno. Ali u redoznalosti nastavio sam istraživati i igrati igru. prve tjedne sam igrao pasivno tj. treniranjem i rađenjem.
Kasnije sam odlučio uključiti se u igru, na bilo koji način. Kupio sam dvije tvrtke u Rumunjskoj. Jedna od njih je davala pristojnu zaradu, a drugu sam prodao ali na moju nesreću u Rumunjskoj se rasplamsao rat. Ali optimist sam, i zadržao sam tvrtku u nadi da će i njeno vrijeme doći. Otišao sam u rat u Rumunjsku da potrošim neka oružja koja su stajala u inventoryu i u nadi da podignem lvl i dobim neki čin. Kasnije sam se pridružio Hrvatskoj Vojsci, točnije, 3. Gardijskoj Brigadi ili Kunama.

Ulaskom u kongres će nestati moj dojam o pasivnosti i nastati čvrsta veza između mene i lijepe naše. Iskreno se nadam da me razumijete.

Planiram svoj mandat kao kongresnik odraditi časno. svaki zakon provjeriti i razmisliti je li potreban za daljnji razvoj eHrvatske. Služenje kongresu smatram kao veliku privilegiju.

Hvala.
S poštovanjem, Goso.

Goso

Broj postova : 2
Age : 38
eRepublik lokacija : Istria and Kvarner
Registration date : 05.02.2009

[Vrh] Go down

Izbori 25.03. | HDS | South Dalmatia | Goso Empty Re: Izbori 25.03. | HDS | South Dalmatia | Goso

Postaj by Selector pon oľu 23 2009, 00:19

prvi post na forumu a ti bi u kongres... Rolling Eyes
kako mozemo znati da si posten ako nisi napisao ni jednog jedinog posta na forumu do sad?
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Izbori 25.03. | HDS | South Dalmatia | Goso Empty Re: Izbori 25.03. | HDS | South Dalmatia | Goso

Postaj by kadaj pon oľu 23 2009, 04:55

nemoj kudit odma kolegu...svatko ima svoj pocetak
i vjeruj dok se ne uvjeris u suprotno

kadaj

Broj postova : 14
Age : 37
eRepublik lokacija : Hrvatska Centar
Registration date : 14.12.2008

[Vrh] Go down

Izbori 25.03. | HDS | South Dalmatia | Goso Empty Re: Izbori 25.03. | HDS | South Dalmatia | Goso

Postaj by Goso pon oľu 23 2009, 16:45

kadaj je napisao/la:nemoj kudit odma kolegu...svatko ima svoj pocetak

Tocno!

Selector, zao mi je ako sam te ikako povrijedio, ali molim te nemoj mi blatit temu.

Goso

Broj postova : 2
Age : 38
eRepublik lokacija : Istria and Kvarner
Registration date : 05.02.2009

[Vrh] Go down

Izbori 25.03. | HDS | South Dalmatia | Goso Empty Re: Izbori 25.03. | HDS | South Dalmatia | Goso

Postaj by Biggy uto oľu 24 2009, 16:57

Goso, očito smo rivali u Južnoj Dalmaciji, želim ti sreću u svakom slučaju, a bolji nekak pobjedi.
Što se Selectora tiće ništa čudno, ako nemaš brdo postova na forumu nemaš pravo niti se predstaviti. eh
Biggy
Biggy

Broj postova : 3
Age : 56
eRepublik lokacija : croatia
Registration date : 24.03.2009

[Vrh] Go down

Izbori 25.03. | HDS | South Dalmatia | Goso Empty Re: Izbori 25.03. | HDS | South Dalmatia | Goso

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.