Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandidatura - The_K (HDS)

2 posters

Go down

Kandidatura - The_K (HDS) Empty Kandidatura - The_K (HDS)

Postaj by The_K čet ožu 19 2009, 13:21

Postovani sugradani,

Nadam se da sam sa svojim mandatom koji se blizi kraju ispunio vasa ocekivanja i da su moji glasaci zadovoljni. Kako nisam primio prituzbe, a jesam par pohvala, moram pretpostaviti da je tako i slucaj! happy happy
Ohrabren uspjehom u saboru i vasom potporom namjeravam nastaviti svoju politicku aktivnost te ponovno izaci na izbore. Ovaj mandat se kandidiram u Slavoniji, pa ako se na dan izbora nadete tamo razmislite o meni kao vasem kandidatu!

Aktivan sam clan svoje stranke (HDS) i zajedno s drugim stranackim kolegama svaki dan razmisljam o raznim nacinima kako poboljsati stanje u nasoj eHrvatskoj. U proteklom mandatu sam bio jedan od, ako ne i naj, aktivnijih zastupnika u saboru. Kako je nasa zemlja vec prilicno dobro oformirana mislim da je vrijeme da u saborske klupe dodu iskljucivo oni zastupnici koji ce inicirati i razradivati prijedloge kojima ce se eHRvatska dalje razviti, a ne zastupnici koji ce, poput onih u RL, samo sjediti ili niti ne dolaziti na sjednice. Ovdje bih htio napomenuti kako neki i dalje napustaju sabor prije isteka svojeg mandata, te se popis istih vodi na stranicama Vlade.
Do sada je mojom inicijativom pokrenuto pristupanje izmjenama Ustava, koje ce omoguciti donosenje vec raspravljenih zakona koje sam takoder ja predlozio. Ti zakoni ce stvoriti pravni okvir koji ce pomoci u daljnjem napretku zemlje i u konacnom uvodenju posebnog zakona po kojemu zastupnici moraju donirati svojih 5 zlatnika
u drzavni proracun te ih dobiju nazad na kraju odradenog mandata - obecanje koje sam dao na proslim izborima te prema cijem ispunjenju radim i blizim se!

Iako smatram da ovo nije ni vrijeme ni mjesto za navodenje mojih van politickih uspjeha, spomenuti cu da se prema mojim djelima (o kojima mozete saznati vrlo jednostavno na svoju ruku) moze donjeti objektivna prosuda o mojoj aktivnosti te o tome koliko mogu doprinjeti nasoj zemlji kao zastupnik eHrvatskog Sabora!

Zahvaljujem vam na vremenu odvojenom za citanje moje kandidature!
The_K
-kandidat za saborskog zastupnika u Slavoniji
The_K
The_K
Admin
Admin

Male Broj postova : 106
Age : 40
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

Kandidatura - The_K (HDS) Empty Re: Kandidatura - The_K (HDS)

Postaj by The_K pon ožu 23 2009, 18:40

bump
The_K
The_K
Admin
Admin

Male Broj postova : 106
Age : 40
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

Kandidatura - The_K (HDS) Empty Re: Kandidatura - The_K (HDS)

Postaj by andycro pon ožu 23 2009, 19:10

Ma kako vas nije sram bumpati... Da sam ja admin, ja bi vam svima podijelio banove. Smile

Ali, i ovom dečku moram upisati respekt. Ne znam od kud vuče tolike dobre ideje i volju za ovu igru. Još jedna dobra opcija za kongres. Sretno nestranački kolega! Wink

andycro

Male Broj postova : 88
Age : 39
eRepublik lokacija : Tam gdi i v stvarnosti - v Zagorju v kleti! :D
Registration date : 15.08.2008

[Vrh] Go down

Kandidatura - The_K (HDS) Empty Re: Kandidatura - The_K (HDS)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.