Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ekonomija za šljakere

4 posters

Go down

Ekonomija za šljakere Empty Ekonomija za šljakere

Postaj by Burin pon oľu 02 2009, 10:34

Dakle, ja sam se malo razbrbljao iz dana u dan... Komu dojadi nek ne čita, no kako vidim većina posvećenih igrača voli malo veću aktivnost na forumu.


Kako pokušavam biti aktivan u okviru svojih igračkih mogućnosti, ja sam se odlučio na ekonomsku pečalbu...

Imam skill u construction od 3,3 i svakih par dana vidim da se piše kako construction radnika nedostaje.

A plaća je potpuna kontradikacija: može se dobiti 4-5 kuna, a u ostalim sektorima varira otprilike od 8-12 kuna za isti skil. Tu nešto ozbiljno ne štima. Ako je potražnja velika, a cijena rada tako niska, ima nešto što koči tržišne odnose u branši.

Kako se može raditi jednom dnevno i tolike izgubljene novce se ne da nadoknaditi, odlučio sam se za privremenu ekonomsku emigraciju da vidim kako je drugdje i da pričekam kako će to ići u e-h. Ne isplati mi se mijenjati sektor sada budući da su mi financijske rezerve minimalne.

kako e-republik ima demokratske mehanizme i za ekonomiju i za politiku napisao sam ovo kako bih naglasio ono što je ekonomskim stručnjacima sigurno već poznato - neki problem postoji... dosta

Burin

Broj postova : 38
Age : 56
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Ekonomija za šljakere Empty Re: Ekonomija za šljakere

Postaj by Alen Mislivecek pon oľu 02 2009, 10:50

Ne moraš se seliti.... samo priviri u druge zemlje kakve su plaće pri traženju poslova, a na linku doklje imaš trenutačni popis naj plaća... samo si odabereš koji ćeš skil gledati od 4 do 7

http://ereptools.pl/salaries
Alen Mislivecek
Alen Mislivecek

Broj postova : 160
Age : 38
eRepublik lokacija : Centralna Hrvatska
Registration date : 22.01.2009

[Vrh] Go down

Ekonomija za šljakere Empty Re: Ekonomija za šljakere

Postaj by Burin pon oľu 02 2009, 11:00

thx, vrlo je korisno ovo.

nažalost, ja sam dao zadnju kunu za selidbu, što ne znači da se neću skoro vratiti.

i iz tablice je vidljivo da smo na samom dnu za construction

Burin

Broj postova : 38
Age : 56
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Ekonomija za šljakere Empty Re: Ekonomija za šljakere

Postaj by mrgood pon oľu 02 2009, 14:36

... ne fali cons. radnika nego ih je viska kao i u ostatku svijeta ...

... npr. rumunjska (jer imam house company u rou) ... placa u cons. je skoro pa duplo manja nego u land... zasto ? ... zato sta je mala potraznja za cons. radnicima ... kao i tu ... kao i drugdje ...

mrgood

Broj postova : 27
Age : 40
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 10.02.2009

[Vrh] Go down

Ekonomija za šljakere Empty Re: Ekonomija za šljakere

Postaj by mrgood pon oľu 02 2009, 14:53


mrgood

Broj postova : 27
Age : 40
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 10.02.2009

[Vrh] Go down

Ekonomija za šljakere Empty Re: Ekonomija za šljakere

Postaj by City Fan pon oľu 02 2009, 19:39

Da ja sam se zbog istog problema prebacio na manufacturing,doduse sad se mislim vratiti,cak mislim da nisam ni trebao odlaziti iz constructiona,jer sam imao placu kojim sam si pokrivao wellnes,ali u tom trenutku kad sam gledao stanja i kretanje placa,shvatio sam da nije isplativo biti u constructionu,pa sam se prebacio na manufacturing,tako da sad razmisljam da ostanem u manufacturingu ili da se vratim u construction.Posto imam dobar skill u constructionu (barem po meni,2.7) bolje da se ja vratim nego da netko drugi ide povecavati,ali me brine wellnes,hocu li ga moci drzati na sadasnjoj raini ako ga vec nebudem mogao povecavati.

City Fan

Broj postova : 4
Age : 31
eRepublik lokacija : Slavonia
Registration date : 28.02.2009

[Vrh] Go down

Ekonomija za šljakere Empty Re: Ekonomija za šljakere

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.