Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Exar - kandidat za Južnu Dalmaciju (HDS)

Go down

Exar - kandidat za Južnu Dalmaciju (HDS) Empty Exar - kandidat za Južnu Dalmaciju (HDS)

Postaj by Exar pon vel 23 2009, 22:15

Lijep pozdrav svima!

Imam privilegiju da budem kandidat HDS-a za kongresnu poziciju u Južnoj Dalmaciji!

U Erepubliku sam sad već više od pola godine, u početku u eJAR-u a potom u eHrvatskoj. To iskustvo naučilo me da cijenim državu koju sada napokon imamo kao i funkciju kongresnika koju sam imao čast dva puta obnašati. Glasao sam za svaki zakon, bio aktivan na forumima koliko sam mogao i vjerujem da sam svoju zadaću dobro obavio.

Pozicija kongresnika je iznimno bitna za daljnji tijek razvoja naše zemlje i stoga sam spreman provoditi ju sa maksimalnom pažnjom i uz suradnju sa kolegama ne samo svoje, već i drugih stranaka povući najbolje poteze za eHrvatsku! Na kraju krajeva, kongres je tu da zastupa Vas i da radi za Vaš boljitak.

Osobno ću se prije svega fokusirati na ekonomski aspekt naše zemlje i odnose sa susjedima. Prava radnika su mi također prioritet jer su ugrožena pohlepom kompanija koje trče za što većim profitom. Što se vojske tiče, nisam nimalo pobornik osvajačkih ratova, ali za bilo kakvu agresiju prema nama tolerancije neće biti!

Osnovne odrednice programa stranke dostupne su na forumu HDS-a pa Vas ovom prilikom pozivam da ih proučite, ako već niste. Nadam se da ćete uvidjeti kako je HDS stranka iznimno sposobnih ljudi koji su svoje znanje spremni primijeniti za dobrobit naše domovine.

Zahvaljujem na pažnji!

Exar
Exar
Exar

Male Broj postova : 40
Age : 34
eRepublik lokacija : Central Croatia
Registration date : 19.09.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.