Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selector - Vaš kandidat u Slavoniji (HDS)

3 posters

Go down

Selector - Vaš kandidat u Slavoniji (HDS) Empty Selector - Vaš kandidat u Slavoniji (HDS)

Postaj by Selector pon vel 23 2009, 17:05

Poštovane građanke i građani,

Svjedoci smo burnih dogadjaja na Balkanu i u okolici. Od takeovera Srbije, Madjarske ofenzive na Rumunjsku, Uspostave BiH itd. Od proslih izbora se desilo mnogo toga. Hrvatska je ucinila puno, kako u osnazivanju gospodarstva do jacanja nase vojske. Postali smo sila. A takvi trebamo i ostati.

Izađite na izbore!

Pozivam Vas da izađete svi na izbore. Dobro razmislite kome dajete glas. Glasajte za aktivne i obrazovane kandidate. Pripazite na strance koji se predstavljaju kao nasi gradjani. Njih cete prepoznati najlakse po nikakvoj aktivnosti na forumu. Glasujte samo za aktivne i poznate gradjane Hrvatske koji su se dokazali svojim dosadanjim radom

Zasto glasati za moju malenkost?

Kad sam zapoceo igru rekao sam sebi da necu stati s eRepom dok ne upadnem u Sabor. Sada mi ne pada na pamet prestajat igrati. Dnevno provedem minimalno 6 sati uz erep. Kongres, Crveni Kriz RH, Croatia Holding i sto radnika u njima, Stranka, vijesti i ostalo oduzimaju vrijeme ali radim to s gustom i zato nema stajanja. U novom mandatu cu samo nastaviti gdje sam stao, a to je stalno sudjelovanje u raspravama i davanje doprinosa jacanju vojske i naseg gospodarstva.

Vrijeme je za nove pobijede

Glasajte za Selectora i HDS.
odlicno


Zadnja promjena: Selector; pon oľu 23 2009, 01:30; ukupno mijenjano 1 put.
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Selector - Vaš kandidat u Slavoniji (HDS) Empty Re: Selector - Vaš kandidat u Slavoniji (HDS)

Postaj by Selector pon oľu 23 2009, 01:30

refresh
Selector
Selector
Admin
Admin

Broj postova : 318
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 04.01.2009

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1268934

[Vrh] Go down

Selector - Vaš kandidat u Slavoniji (HDS) Empty Re: Selector - Vaš kandidat u Slavoniji (HDS)

Postaj by andycro pon oľu 23 2009, 19:01

Prestani raditi bumping! happy happy

Ljudi, ako već nećete glasati za člana moje stranke Letodreda, onda je Selector pravi izbor. Dečko zbilja radi, trudi se i mijenja stvari na bolje.

Samo tako nastavi Sele! Wink

andycro

Male Broj postova : 88
Age : 39
eRepublik lokacija : Tam gdi i v stvarnosti - v Zagorju v kleti! :D
Registration date : 15.08.2008

[Vrh] Go down

Selector - Vaš kandidat u Slavoniji (HDS) Empty Re: Selector - Vaš kandidat u Slavoniji (HDS)

Postaj by CopyPaste071 pon oľu 23 2009, 20:05

Selector je veliki potencijal koji će daleko dogurat. Keep up the good work! odlicno
CopyPaste071
CopyPaste071

Male Broj postova : 143
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia, Northwest Croatia
Registration date : 11.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1247731

[Vrh] Go down

Selector - Vaš kandidat u Slavoniji (HDS) Empty Re: Selector - Vaš kandidat u Slavoniji (HDS)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.