Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

John Vorsha - Central Croatia - kandidatura

Go down

John Vorsha - Central Croatia - kandidatura Empty John Vorsha - Central Croatia - kandidatura

Postaj by John Vorsha pon vel 23 2009, 13:58

KANDIDATURA ( CENTRAL CROATIA)

Pozdrav svima,
odlučio sam napisati svoju kandidaturu i ne želim da ljudi glasaju za mene jer sam iz iste stranke nego zato što im se svidjela moja kandidatura i karakter.

Prošlost
Hrvatska Radnička Stranka (Izbori za 1. hrvatski sabor)
Na prekprošlim izborima sam ušao u sabor kao predstavnik HSR-a tadašnje Hrvatske Partije u Centralnoj Hrvatskoj, te sam ujedno bio i najbolje plasirani kandidat te stranke. To su bili prvi hrvatski izbori za sabor i vrlo sam ponosan na takav ishod koji na kraju krajeva nisam očekivao, no istini za volju nije bilo puno konkurencije, čak su se neki prijavljivali jer je nedostajalo kandidata. Na polovici mog mandata odlučio sam napustiti stranku i pridružiti se HDS-u jer je HP bio neaktivan, a HDS upravo suprotno od toga. Unatoč tome nisam htio skroz napustiti svoja rl uvjerenja tj. socijalizam što je isto jedan od razloga mog dolaska u HDS koji je lijevi centar, dok je HSR čista ljevica. Pričekao sam kraj mandata kao zastupnik HSR-a kako nebi iznevjerio ljude koji su glasali za mene kao jednog od predstavnika te stranke te se pri kraju drugih izbora za sabor pridružio HDS-u.

HDS (Izbori za 2. hrvatski sabor)
split1700 mi je pružio mogućnost rada za ministarstvo vanjskih poslova s njim na čelu. Taj posao mi je predstavljao mogućnost da se dokažem unutar moje nove stranke i dan danas obnašam tu dužnost, pa čak mogu i reći, za mene osobno privilegiju. Na prošlim izborima se nisam kandidirao za saborsko mjesto jer sam smatrao da me članovi HDS-a ne poznaju dovoljno, a bilo mi je i glupo odmah nakon promjene stranke. Sukladno tome sam odlučio povećati svoj vojni čin sa običnog vojnika na kaplara(Corporal) dok nisam u saboru.

Trenutne aktivnosti
Veleposlanstvo u eRumunjskoj
Trenutno sam veleposlanik u eRumunjskoj (2 mandata) i mogu reći da su naši odnosi za to vrijeme znatno napredovali. Ne mogu reći da sam ja za to zaslužan, ali jednim malim dijelom možda i jesam. Aktivan sam na njihovom forumu za ambasade i u konstantnom sam kontaktu sa njihovim predsjednikom koji je ujedno i preuzeo mjesto ministra vanjskih poslova. Trenutno pregovaramo o jednoj ekonomskoj razmjeni o kojoj će Vas kasnije kada se realizira obavijestiti ministar vanjskih poslova Relic. Realizacija takvog posla će meni biti potvrda dobro obavljene dužnosti na toj poziciji.

Plan mog rada u saboru
Ako budem izabran planiram ostati na toj poziciji do kraja mandata. Kada taj mandat istekne vjerojatno ću naredni period opet posvetiti dizanju vojnog čina. Oduševljen sam inicijativom HDS-a vezano uz ovaj forum i dogovaranje saborskih zastupnika vezano uz zakone i planiram slijediti taj princip kako slušanjem argumenata ostalih zastupnika HDS-a tako i iznošenjem svojih.

Pregled kandidature i završna riječ
Cilj ovog teksta je da imate po ćemu steći dojam o meni, bio on dobar ili loš. Smatram da trud uložen u pisanje jedne kandidature za ulazak u sabor nebi trebao biti nešto ćemu se treba diviti, već da je to dužnost svakog kandidata. Biti će mi čast ako svoj glas povjerite meni!

S najlješim željama,
Vaš John Vorsha
John Vorsha
John Vorsha

Male Broj postova : 89
Age : 34
eRepublik lokacija : Croatia, Central Croatia
Registration date : 22.09.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.