Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandidatura - The_K (HDS)

Go down

Kandidatura - The_K (HDS) Empty Kandidatura - The_K (HDS)

Postaj by The_K pon vel 23 2009, 08:37

Dragi sugradani,

Moja politicka karijera je jos u pocecima. Neko vrijeme sam bio clan HLD-a, stranke koja je imala izuzetno dobar
program. Nazalost, taj program je bio samo ideja. Moji pokusaji iznosenja projekata, otvaranja foruma i raznih drugih nacina aktivacije clanova nisu urodili plodom te sam stoga presao u HDS koji je takoder stranka lijevog centra, ima izvrstan program i, najvaznije, iznimno je aktivna stranka.

Kako sam ja vrlo aktivan igrac, HDS i ja smo se odmah nasli. Siguran sam da cu sa svojim idejama moci pridonjeti
napretku eHrvatske, a od zapocetih projekata nikad ne odustajem. Jedan primjer zahtjevnog medunarodnog projekta koji sam zapoceo i uspjesno priveo kraju mozete pogledati ovdje.

Takoder sam prilicno aktivan na forumu u igri i na glavnom forumu eHrvatske sto mi pomaze pratiti situacije u zemlji i svijetu. Zbog moje aktivnosti mi je takoder iskazana cast projekta registra drzavnih organizacija, koji
je vec nekoliko puta pokusan no nikada do kraja razraden, te sklapanja stranice o vladi eRH. Namjeravam se ozbiljno primiti posla na oba projekta i uspjesno ih privesti kraju.

Ako me izaberete za zastupnika moji prioriteti ce biti:
a)Uvodenje posebnog zakona po kojemu zastupnici moraju donirati svojih 5 zlatnika u drzavni proracun te ih dobiju nazad na kraju odradenog mandata.
b) Pomaganje novim igracima u snalazenju u igri i izrastanju u korisne clanove drustva.
c) Slusati glas naroda pri svojim odlukama kako glasati u najboljem interesu gradana eHrvatske.

Na kraju bih samo napomenuo kako cu odraditi svoj zastupnicki mandat do kraja, i smatram da je to duznost svih onih koji su izabrani na tu casnu poziciju. Stoga, ako se nalazite u sredisnjoj Hrvatskoj (Central Croatia), glasajte za mene. Glas za mene, glas za napredak!

The_K
The_K
The_K
Admin
Admin

Male Broj postova : 106
Age : 40
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

Kandidatura - The_K (HDS) Empty Re: Kandidatura - The_K (HDS)

Postaj by The_K sri vel 25 2009, 17:56

bump
The_K
The_K
Admin
Admin

Male Broj postova : 106
Age : 40
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

Kandidatura - The_K (HDS) Empty Re: Kandidatura - The_K (HDS)

Postaj by The_K čet vel 26 2009, 10:31

Zahvaljujem svima na izrazenoj podrsci! Cim se na forumu promijene clanovi kongresnog ureda poceti cu opravdavati vase povjerenje u mene.
Hvala jos jednom!
The_K
The_K
Admin
Admin

Male Broj postova : 106
Age : 40
eRepublik lokacija : Hrvatska
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

Kandidatura - The_K (HDS) Empty Re: Kandidatura - The_K (HDS)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.