Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kandidat za kongres! Hrvatska Ujedinjena Stranka

2 posters

Go down

kandidat za kongres! Hrvatska Ujedinjena Stranka Empty kandidat za kongres! Hrvatska Ujedinjena Stranka

Postaj by Josip Josipovic sri vel 18 2009, 20:58

pozdrav cijenjeni građani eHrvatske.javljam vam se po prvi put jer nisam znao što pametno da napišem(mada ni sad nemam ideja)ovako;ja ću se kandidirati za slavoniju tako da ako mislite da vaša ideje su bolje od ideja koje se predlažu slobodno mi pošaljite privatnu poruku(iliti pm)
mnogi me smatraju nepoznatim(sigurno se pitate tko sam ja) pa zato o meni ukratko:ja sam ovdje i u rl Josip Josipović,radio sam sve moguće poslove u dosadašnjoj karijeri
(zidar,stolar,AKZ(u 3 maju),strojar,serviser,kuhar,konobar itd. da sad ne nabrajam sve piva
tako da iz moga životopisa je vidljivo je da sam svega probao i prošao.sad da budem u kongresu to bi mi bila jedinstvena prilika da se okušam kao čovjek iz naroda.budi te za mene i ja ću biti za vas(jer mi je dojadilo da me političari varaju)

sa poštovanjem vaš kongresmen(budući)
Josip Josipovic
ps.da to sam zaboravio:igram ovu igru nekih 2 mjeseca i nisam bio do sada nesto aktivan ali sad sam krenuo malo ofenzivnije.stranacki sam aktivan i biti ću javno aktivniji cim mi se ukaze prilika.moji su planovi:raditi na poboljsanju svih gradjana eHrvatske.Na svako vase pitanje ja cu pokusati naći odgovor.nema varanja i izrabljivanja gradjana!ja se nadam da necete uludo dati glas onima koji vas ne zasluzuju.takodjer ako smatrate da ni ja vas nisam dostojan nemojte ni meni dati glas!ali budite pazljivi kome dajete glas,jer vas glas je glas za bolju hrvatsku!


Zadnja promjena: Josip Josipovic; čet vel 19 2009, 14:48; ukupno mijenjano 2 put/a.
Josip Josipovic
Josip Josipovic

Male Broj postova : 27
Age : 46
eRepublik lokacija : slavonija
Registration date : 19.12.2008

[Vrh] Go down

kandidat za kongres! Hrvatska Ujedinjena Stranka Empty Re: kandidat za kongres! Hrvatska Ujedinjena Stranka

Postaj by Don Perignon čet vel 19 2009, 13:09

a malo o eRu? tvoje iskustvo? tvoje znanje, aktivnost? Tvoji planovi, ciljevi, dužnosti? razlog da glasamo?

Don Perignon

Broj postova : 40
Age : 28
eRepublik lokacija : Istra
Registration date : 17.02.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.