Erepublik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vijeće za propagandu

3 posters

Go down

Vijeće za propagandu Empty Vijeće za propagandu

Postaj by Bachva sri sij 21 2009, 18:15

Ovdje se vode rasprave Vijeća za propagandu, koje je zaduženo za aktivnosti promidžbe stranke u javnosti. Molim sve zainteresirane da se ukljuce u rasprave.
Za pocetak predlazem da krenemo s prijedlozima aktivnosti u vezi predstojecih izbora.
Bachva
Bachva

Male Broj postova : 49
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

Vijeće za propagandu Empty Re: Vijeće za propagandu

Postaj by elessar1977 čet sij 22 2009, 22:46

Pozdrav svima..... Predlazem da se svi aktiviramo, ne u eRepublic svijetu... nego i u RL... da ljudi pocnu dolazit na eRepublic..... Pisem ovo i kao clan HDS-a, a i kao gradjanin eRepublika..... moj jdini cilj je da sto veci broj ljudi dodje u eHrvatsku... a tek onda nakon toga da pripada stranci.........

Osobno sam vec poduzeo mjere da se odredjen broj ljudi s kojima suradjujem pridruzi erepubliku... a cim steknu exp.... da budu clanovi i aktivni sudionici razvoja HDS-a i eHrvatske u cjelini
elessar1977
elessar1977

Male Broj postova : 97
Age : 46
eRepublik lokacija : Croatia, Lika & Gorski Kotar
Registration date : 17.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1254291

[Vrh] Go down

Vijeće za propagandu Empty Re: Vijeće za propagandu

Postaj by Politicar čet sij 22 2009, 22:57

Trebaju nam izdavači novina koji su u službi HDS-a.Isključivo ljudi koji posjeduju gramatičko odnosno opšto-kulturno znanje jezika.Potrebno je u javnost izaći sa dobrim argumentima,zašto smo baš Mi dobri za njihov glas,te činjenicu da posjedujemo najstručniji kadar za obavljanje državnih poslova.Iskreno ništa od gore navedenog ne predstavlja problem.Znači:Neka se ovdje jave izdavači novina koji  misle da su u stanju da podkrijepe gore navedene uslove,te koji su spremni da se prihvate ovog posla za već narednih nekoliko dana.Mislim da nam ovakav vid propagande ne treba da potraje.(mislim na dio da svaki izdavač treba da napiše članak o djelovanju HDS-a).Ovom  prilikom predlažem da neko od članova HDS-a osnuje novine pod imenom "HDS" ili slično.To će ujedno biti univerzalni propagant naše stranke.Sadržaj tih novina biće pisan od strane vijeća za propagandu,a sve u dogovoru sa ostalim tijelima stranke.
Politicar
Politicar

Male Broj postova : 88
Age : 34
eRepublik lokacija : Centralna Hrvatska
Registration date : 09.12.2008

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1245097

[Vrh] Go down

Vijeće za propagandu Empty Re: Vijeće za propagandu

Postaj by Bachva čet sij 22 2009, 23:17

slažem se, svi moramo pozvati nekoga koga znamo, pa su i dobre šanse da će nam se i u stranci pridružiti kad-tad Smile

stranka već ima svoju organizaciju pod imenom Tajnistvo HDS-a, koja izdaje stranacke novine Glasilo HDS-a. Danas je u njima objavljen Robyjev clanak i planirana je serija clanaka prije izbora. ali o tome vise na novom forumu.

Novi je forum na adresi
http://ehds.forumotion.com/forum.htm
Registrirajte se na njemu i zatražite pristup odrećenom vijeću, pa ćemo sve rasprave nastaviti tamo.
Bachva
Bachva

Male Broj postova : 49
Age : 40
eRepublik lokacija : Croatia
Registration date : 13.12.2008

[Vrh] Go down

Vijeće za propagandu Empty Re: Vijeće za propagandu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.